Wyszukiwałeś:

F X

M X

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F M

Spróbuj też wyszukać: symbol 555r1250rh2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Wątek na forum: Zawory EGR Delphi

Witam, przez kilka tygodni jeździłem z nieszczelnym układem podciśnienia sterującego EGR. Em>fm>ekt był taki, że auto mialo wiecej mocy w zakresie niskiej prędkości obrotowej silnika, lecz obarczone było to spalaniem benzyny wyższym o 30%, oraz panowała wyższa temperatura w komorze spalani...

 

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, m>fm>irma Pagani na targachsamochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 m>Fm> Roadster będącyhołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza m>Fm>ormuły 1, ArgentyńczykaJuana Manuela m>Fm>angio.

 

"F" jak szybki Lexus

Wielu producentów samochodów chciałoby mieć w swoim zespole znaną icenioną dywizję, odpowiedzialną za tworzenie bardzo wydajnych modeli. Nawzór AMG w Mercedesie oraz oddziału "M" w BMW, japoński Lexus zamierzastworzyć zespół, który będzie pracował nad konkurencyjnymi dla nichmodelami.

 

Mściciel Nipponu

Sportowe odmiany limuzyn były jak dotąd domeną raczej producentów z Europy.Oznaczony symbolem M model serii 3 BMW czy logo AMG Klasa C Mercedesa mówiływszystko. Do tego luksusowo-sportowego grona ma chęć dostać się także nowyprodukt Lexusa, podrasowany model IS-m>Fm>, którego głównym atutem jest moc,sięgająca 425 KM.

 

Plotki dotyczące sportowej wersji Lexusa GS

Po tym jak Lexus zaprezentował hardcore'ową wersję modelu IS, wersję IS-m>Fm>wszystkie media motoryzacyjne zaczęły zadawać pytanieczy powstanie więcejmodeli z oznaczeniem m>Fm>. Mamy dla Was trochę inm>fm>ormacji na ten temat.

 

Bentley EXP 9: Nie wiadomo co z produkcją

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Bentley zaprezentowała koncepcyjny projekt luksusowego SUVa o nazwie EXP 9 m>Fm>. Niestety model ten nie został ciepło przyjęty. EXP 9 m>Fm> teraz pojawia się na targach w Pekinie.

 

Lexus RC F: bestia z silnikiem V8

Japoński Lexus odsłonił swój najnowszy model, dumę targów wDetroit. Samochód to następca sportowego Lexusa IS m>Fm>a.

 

Lexus RC-F zaatakuje Pikes Peak

Na bazie seryjnego Lexusa RC m>Fm> Japończycy stworzyli wersje specjalną, która powalczy w klasie Time Attack w legendarnym wyścigu górskimna Pikes Peak. Poznajcie RC m>Fm> GT.

 

Lexus RC - hybryda czy turbo?

Lexus najpierw dał światu ostre danie w postaci RC m>Fm>-a z wolnossącymsilnikiem V8,  a dopiero potem wprowadził na rynek„grzeczną” wersję RC. W Polsce możemy wybierać pomiędzy dwomawariantami – 200t oraz 300h. Co lepsze – hybryda, czyczterocylindrowy silnik turbo?

 

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Niemiecki tuner opracował nowy bodykit i nieco podrasował jednostkęnapędową. Propozycja dla tych, którzy uważają m>Fm>-Pace za nudnysamochód.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "F M".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019