Wyszukiwałeś:

F X

Sport X

. Znaleziono 141 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 141 wszystkich):

Lexus GS F Sport

Targi SEMA, które odbywają się w USA to specyficzna impreza. Samochody debiutujące na tych targach to w większości bardzo mocno zmodyfikowane cywilne auta. Każda licząca się firma tunerska przywozi na SEMA auto, które ma przebić konkurencję i zachwycić świat moto. Producenci autna tych targach także prezentują specjalne wersje swoich aut.

 

Lexus RX w wersji F Sport

Lexus przedstawia po raz pierwszy model RX w usportowionej wersji F Sport.Crossover został subtelnie wzbogacony o nutkę sportowych genów.

 

Jaguar F-Type premierą w Paryżu

Najnowszy model z gamy Jagura oznaczony jako F-Sport zadebiutuje na zbliżających się targach w Paryżu, które wystartują już zakilkanaście dni.

 

Lexus IS: Hybryda, benzyna, F Sport, tylko diesla żal

Wymagające gusta klientów segmentu premium, także w klasie średniej,wymuszają na producentach nienagannie wykończone wnętrze, atrakcyjnąstylizację nadwozia, najwyższej klasy jednostki napędowe oraz rozwiązania,niespotykane w modelach tzw. popularnych marek. I taki właśnie, w największymskrócie, jest najnowszy Lexus IS, który to wszystko posypujejeszcze szczyptą emocji.

 

Lexus IS300h F Sport: Impuls

Niemcy powinni się obawiać. Lexus jest coraz bliżej. Gdyby tylko niestereotypy głęboko zakorzenione w głowach polskiego ludu.

 

Lexus IS250 F-Sport: Odmieniec

Najnowsza generacja serii IS250 jest najbardziej przekonującą kompaktowąlimuzyną, jaką do tej pory zbudował Lexus. Czy na tyle, by byćinteresującą alternatywą dla niemieckiej konkurencji?

 

Lexus RC-F: Brutalna siła

Lexus RC-F nie jest następcą świetnego IS-Fa. Nie został on równieżopracowany w celu godnego zastąpienia super auta LFA. RC-F to kolejny model zlinii i kolejna bardzo dobra alternatywa dla niemieckich samochodów.Nowy samuraj to pełnoprawny przedstawiciel klasy gran turismo. Wygląda ijeździ bardzo dobrze, ale czy to wystarczy by przylepić mu etykietę„doskonały”?

 
 

Lexus GS 300h i 450h ? pierwsza jazda

Sedan klasy wyższej średniej z niebanalną stylistyką i napędem hybrydowymLexusa przeszedł właśnie lifting. Oprócz dwóchwariantów hybrydowych w Polsce będzie sprzedawana równieżwersja z dwulitrowym, benzynowym silnikiem turbo. Zobacz, który GSprzypadł nam do gustu?

 

Lexus RC - hybryda czy turbo?

Lexus najpierw dał światu ostre danie w postaci RC F-a z wolnossącymsilnikiem V8,  a dopiero potem wprowadził na rynek„grzeczną” wersję RC. W Polsce możemy wybierać pomiędzy dwomawariantami – 200t oraz 300h. Co lepsze – hybryda, czyczterocylindrowy silnik turbo?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "F Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019