Wyszukiwałeś:

F1 X

GTR X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F1 GTR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Najdroższy i najszybszy samochód świata w jednym miejscu

Rage-Race to największe wydarzenie motoryzacyjno-lifestylowe w Polsce. Tytułzobowiązuje. Na starcie Rage-Race meldują się bolidy, w odniesieniu doktórych określenie samochód może wydać się nie na miejscu. Nastarcie Rage-Race 2011 pojawią się – Bugatti Veyron – najdroższysamochód świata oraz dwie Ultimy GTR, z którymi szanse na torzema jedynie... odrzutowiec.

 

McLaren zapowiada model P1 GTR

Producent samochodów z siedzibą w Woking pokazał teaser, któryjest zapowiedzią nowego modelu. Samochód ma być nawiązaniem dolegendarnego McLaren F1 GTR.

 

Pierwsza wizualizacja nowego GTRa

W Pebble Beach w najbliższy weekend McLaren oprócz najnowszego 650SSprint zaprezentuje wizję auta, które trafi do produkcji w 2015.Mówimy tu o spadkobiercy legendarnego McLarena F1 GTR.

 

Piekielnie szybka rzeźba

W weekend na wystawie Pebble Beach Concours d'Elegance ludzie z Woking pokazalikoncepcyjnego P1 GTR. To rzeźba, która zostanie wprawiona w ruch wprzyszłym roku.

 

Kolejne zdjęcie nowego McLarena

Tydzień temu McLaren zapowiedział nowy model, który szykuje na targi wGenewie. A dziś dostaliśmy kolejną fotkę oraz szczegóły dotyczącemodelu 675LT.

 

McLaren pokazał produkcyjną wersję P1 GTR

Limitowany P1 GTR jest o 50 kg lżejszy od drogowego odpowiednika. Wersjaprzygotowana z myślą o jeździe na torze dostarcza 1000 KM mocy. McLaren P1GTR zadebiutuje na salonie samochodowym w Genewie.

 

McLaren 675LT ograniczony do 500 sztuk

Stoisko McLarena w Genewie aż kipiało potęgą koni mechanicznych. Mogliśmypodziwiać bestię w postaci P1 GTR oraz legendarnego F1 GT. Jednakrównorzędną gwiazdą był najnowszy, limitowany McLaren 675 LT.

 

Top 10: Najgorętsze premier targów w Genewie

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking samochodów, przy którychgromadziło się najwięcej dziennikarzy, fotoreporterów i potencjalnychklientów. Wśród nich te najmocniejsze, najszybsze, najdroższe ijeden megcar.

 

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston Martinem

Człowiek ten zaprojektował kilka przełomowych bolidów i to on jestojcem sukcesów takich zespołów jak Williams, McLaren, czy teżRed Bull Racing. Dziś Adrian Newey usunął się w cień i zanosi się, żebędzie pracował z Aston Martinem nad hiperautem.

 

McLaren F1 LM na aukcji

Dom aukcyjny RM Auctions podczas imprezy w Monterey, w stanie Kaliforniabędzie licytował wyjątkowy samochód - McLarena F1 w wydaniu LM.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "F1 GTR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019