Wyszukiwałeś:

F430 X

Scuderia X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F430 Scuderia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

F430 ze ściąganym dachem

Włoska stajnia spod znaku czarnego ogiera ostro pracuje nad rozwojem nowychmodeli. Parę dni temu zagraniczny fotoreporter przyłapał podczastestów model F430 z nietypowym dachem. Czy niebawem pojawi się wersja ześciąganym hardtopem?

 

Scuderia ujarzmiona przez Novitech

Z pewnością Ferrari F430 Scuderia jest jednym z tych samochodów,który wiele osób chciałoby mieć w wymarzonym garażu. Ten510-konny "ogier" potrafi rozpędzić się do setki szybciej niżzwykły zjadacz chleba jest w stanie sobie wyobrazić. Tymczasem specjaliści zfirmy Novitec sprawili, że robi to jeszcze szybciej.

 

Najszybsze Ferrari z otwartym dachem

16. już tytuł mistrza świata Formuły 1 wśród konstruktorówbył pretekstem dla Ferrari do zaprezentowania najszybszego kabrioleta wdziejach firmy - limitowanego modelu Ferrari Scuderia Spider 16M.

 

Ferrari F450 - tak ma wyglądać następca F430?

Choć na tegorocznym salonie samochodowym IAA we Frankfurcie nad Menem niewystąpi wielu producentów, nie oznacza to, że nie warto się na niewybierać. Wręcz przeciwnie. Należy tam być, chociażby dla nowego FerrariF450, który w koncepcji szwajcarskiego grafika Marka Stehrenbergera,może się podobać.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Niemcom zawsze mało

Ferrari F430 Scuderia Spider 16M to samochód w którym ostatniąrzeczą na którą można byłoby narzekać to niedostateczna moc. Innegozdania są specjaliści z firmy Novitec, którzy stwierdzili, że 510 KMmocy w standardowej wersji to stanowczo za mało.

 

Ferrari F430 Scuderia M16 Spider + 38KM

Mająca swoją siedzibę w niemieckim Solingen, firma Wimmer RS postanowiłapoprawić dzieło doskonałe, czyli Ferrari 430 Scuderia 16M Spider. Niemcywycisnęli z włoskiego ogiera dodatkowe 38 koni mechanicznych.

 
 

Ferrari stworzy następce modelu 430 Scuderia

Nim na świecie pojawił się następca Ferrari F430, Włosi stworzyli jeszczeostatnią wersję tego auta. Surową i tak zestrojoną by maksymalnieprzenosić emocje i doświadczenie Ferrari z Formuły 1 do drogowego auta.Pojawi się następca Ferrari 430 Scuderia.

 

Kolejna Scuderia od Ferrari

Do targów motoryzacyjnych we Frankfurcie pozostały dwa miesiące i tymsamym do nas dociera coraz więcej informacji i plotek dotyczących premierjakie być może zobaczymy na IAA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "F430 Scuderia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019