Wyszukiwałeś:

F430

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F430

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai f-450

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Pirelli i Ferrari F430

Opony Pirelli wzięły udział w prezentacji najnowszego modelu Ferrari F430.Samochodu, który jest spełnieniem marzeń o najwyższych osiągach inajnowocześniejszej technologii.

 

Novitec tuninguje Ferrari F430

Wydawało się, że auta takie jak Ferrari są już na tyle dynamiczne i mocne,że nie trzeba poddawać je dodatkowemu tuningowi. Innego zdania jest firmaNovitec, która postanowiła dodać jeszcze więcej charakteru FerrariF430.

 

Konkurent z Maranello

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzącego modelu zwłoskiej stajni Ferrari. Jest to model F430 Challenge Stradale, któryzostał przyłapany podczas ostrych testów na europejskich bezdrożach,wśród tumanów kurzu.

 

BIO-Ferrari

Ekologiczne Ferrari? Przepisy i normy zmuszające producentówsamochodowych do konstruowania ekologicznych modeli dopadła także tąluksusową markę. Na salonie samochodowym w Detroit włoski producentzaprezentował "oszczędną" wersję Ferrari F430 Spider.

 

F430 ze ściąganym dachem

Włoska stajnia spod znaku czarnego ogiera ostro pracuje nad rozwojem nowychmodeli. Parę dni temu zagraniczny fotoreporter przyłapał podczastestów model F430 z nietypowym dachem. Czy niebawem pojawi się wersja ześciąganym hardtopem?

 

Ferrari F450 - tak ma wyglądać następca F430?

Choć na tegorocznym salonie samochodowym IAA we Frankfurcie nad Menem niewystąpi wielu producentów, nie oznacza to, że nie warto się na niewybierać. Wręcz przeciwnie. Należy tam być, chociażby dla nowego FerrariF450, który w koncepcji szwajcarskiego grafika Marka Stehrenbergera,może się podobać.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Technologiczny popis Ferrari

Wiadomo już, że za kilka miesięcy Ferrari F430 zostanie zastąpione modelemF450. Jak donosi magazyn AutoCar powołujący się na źródła zwłoskiej stajni, będzie to najbardziej zaawansowany techniczniesamochód tej marki.

 

Niemcom zawsze mało

Ferrari F430 Scuderia Spider 16M to samochód w którym ostatniąrzeczą na którą można byłoby narzekać to niedostateczna moc. Innegozdania są specjaliści z firmy Novitec, którzy stwierdzili, że 510 KMmocy w standardowej wersji to stanowczo za mało.

 

Mocniejsze od Ferrari F430

Ferrari 458 Italia ma nie tylko powtórzyć sukces modelu F430. Ma gozwiększyć. Tak przynajmniej twierdzi włoski producent, któryzaprezentuje swoją nową super-sportową zabawkę podczas targów IAA weFrankfurcie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018