Wyszukiwałeś:

F450

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F450

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Technologiczny popis Ferrari

Jak to dobrze słyszeć że Ferrari F450 będzie głośne, szybkie i mało ekologiczne czyli takie jak powinno być, tutaj ekolodzy nie postawią na swoim ~Johny

 

Ferrari F450 - tak ma wyglądać następca F430?

Choć na tegorocznym salonie samochodowym IAA we Frankfurcie nad Menem niewystąpi wielu producentów, nie oznacza to, że nie warto się na niewybierać. Wręcz przeciwnie. Należy tam być, chociażby dla nowego FerrariF450, który w koncepcji szwajcarskiego grafika Marka Stehrenbergera,może się podobać.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Technologiczny popis Ferrari

Wiadomo już, że za kilka miesięcy Ferrari F430 zostanie zastąpione modelemF450. Jak donosi magazyn AutoCar powołujący się na źródła zwłoskiej stajni, będzie to najbardziej zaawansowany techniczniesamochód tej marki.

 

F450 powoli odsłania oblicze

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia szpiegowskie nowego Ferrari F450. Autozostało przyłapane przez zagranicznego fotoreportera na zwykłej drodze itorze wyścigowym. Tym razem samochód jechał we własnej"skórze".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019