Wyszukiwałeś:

FBI

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FBI

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

FBI w DaimlerChrysler

Koncern DaimlerChrysler (DC) zatrudnił byłego szefa amerykańskiegoFederalnego Biura Śledczego (FBI) Loiusa Freeh. Freeh (specjalista odwykrywania defraudacji majątkowych), który w FBI pracował w latach 1993-2001będzie teraz pełnił funkcję zewnętrznego doradcy.

 

Dość szokujące słowa szefa Saaba

Wypowiedź szefa Saaba i Spykera Victora Mullera zszokowała nieco środowiskodziennikarskie. Dotyczyła ona bezpieczeństwa w samochodach.

 

Nowe radiowozy w USA

Ford Crown Victoria w policyjnych barwach to już niemal jedna z ikonStanów Zjednoczonych, podobnie jak żółte nowojorskietaksówki i czarne wozy FBI. Niestety te czasy odchodzą i szykują sięduże zmiany.

 

Amerykańska legenda wciąż żywa

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w Stanach trwa wielka akcja wymianypolicyjnych Fordów Crown Victoria na nowe auta, oferowane przez WielkąTrójkę z Detroit: m.in. Taurus, Chevy Caprice i Dodge Charger. Okazujesię, że samochody będą miały drugie życie.

 

Jakie auta skonfiskowano szefowi Megaupload?

Od kilku dni świat żyje hasłami takimi jak SOPA oraz ACTA. Są to noweprzepisy, które mają pozwolić na skuteczną walkę z piractwem. Jaki toma związek z motoryzacją? Kilka dni temu zamknięto serwis Megaupload, a wrazz nim jego szefa, który jak się okazało, był wielkim fanemmotoryzacji.

 

Volkswagen zbuduje nowego SUVa

Prezes marki Volkswagen, Martin Winterkorn potwierdził, że firma planuje stworzyć największego SUVa, jaki kiedykolwiek został opracowany przez koncern z Wolfsburga. Auto powstanie specjalnie na rynek Stanów Zjednoczonych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019