Wyszukiwałeś:

FCV

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FCV

Spróbuj też wyszukać: fcv w polsce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Nissan X-Trail FCV na testach

Japońskie ministerstwo infrastruktury i transportu wydało zgodędopuszczającą do testów drogowych najnowszy produkt Nissana – modelX-Trail FCV, napędzany wodorowymi ogniwami paliwowymi.

 

Nissan testuje X-Traila FCV

Nissan X-Trail FCV napędzany ogniwami paliwowymi zostanie już od czerwcapoddany testom publicznym na drogach wokół siedziby firmy w Tokio. Opiniekierowców mają wydatnie wspomóc dalsze prace nad tego typu autami.

 

Suzuki SX4 z ogniwami paliwowymi

Na rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu w Japonii szczycie grupy G8Suzuki zaprezentuje model SX4 w wersji napędzanej ogniwami paliwowymi SX4-FCV.

 

Oto finalny wygląd wodorowej Toyoty

Dziś Toyota pokazuje jak wygląda produkcyjna wersja modelu FCV. Auto na rynkuw Japonii pojawi się w kwietniu 2015. W Europie samochód będziedostępny latem przyszłego roku.

 

Bawarski przebój z napędem wodorowym

BMW dzięki japońskiej technologii i umowie z Toyotą stworzy specjalnąwersję modelu i3. Auto będzie korzystało z ogniw paliwowych

 

Toyota z certyfikatem

Ministerstwo Gospodarki, Handlu i Przemysłu Japonii (METI) wydało zgodę naprodukcję zbiorników niezbędnych do przechowywania innowacyjnegopaliwa.

 

To pierwsza seryjna Toyota na wodór

Segment pojazdów hybrydowych nie miałby takiej pozycji, gdyby nie Prius,czy ogólnie Toyota. Czy już niebawem podobnie można będziemówić o segmencie pojazdów zasilanych wodorem? Już w przyszłymroku pojawi się pierwsza seryjna Toyota zasilana takim paliwem.

 

Mirai - wodorowa przyszłość według Toyoty

Dzień przed oficjalną premierą pierwszego seryjnie produkowanego samochodu owodorowym zasilaniu, Toyota zdradza jego nazwę. Mirai to po japońskuprzyszłość.

 
 

FCV Concept - wodorowa broń Hondy

Po premierach Toyoty Mirai oraz wodorowych wersji Volkswagena Golfa i Audi A7,również Honda dzieli się efektami swoich prac nad ogniwami paliwowymi.FCV Concept to kolejny etap długiej przygody Hondy z tym sposobem zasilania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019