Wyszukiwałeś:

FCX X

Clarity X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FCX Clarity

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Honda FCX Clarity: Ogniwa na start

Na międzynarodowym salonie samochodowym w Los Angeles Honda zaprezentowałaseryjną wersję modelu FCX Clarity, auta napędzanego ogniwami paliwowymi.Japończycy zapowiedzieli również, że pierwsze egzemplarze tego autapojawią się w sprzedaży już latem przyszłego roku.

 

Honda FCX Clarity

Honda Motor Co. rozpoczęła komercyjną produkcję samochodu napędzanegowodorowymi ogniwami paliwowymi, który nie emituje do atmosfery żadnychtoksycznych spalin - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele firmy.

 

Ruszyła produkcja Hondy FCX Clarity

Wczoraj (16 czerwca), po 19 latach prac konstruktorskich, rozpoczęła sięseryjna produkcja Hondy FCX Clarity, pierwszego auta napędzanego ogniwamipaliwowymi i wydzielającego do atmosfery jedynie parę wodną.

 

Paryskie nowości Hondy

Opisywane już w naszym serwisie nowe generacje Hondy Insight oraz Jazz niebędą jedynymi nowościami na stoisku Hondy podczas paryskiej wystawy.Japoński koncern pokaże ponadto model Civic Hybrid po liftingu, koncepcyjnyCR-Z Hybrid Sports oraz napędzany ogniwami paliwowymi FCX Clarity.

 

Honda FCX Clarity

 

Nowa Honda FCX Clarity już w 2010 - mojeauto.tv

 

Honda FCX Clarity - zasady działania nowej technologii

 

Materiał wideo pokazujący zasady działania nowej technologii w Hondzie FCX Clarity - mojeauto.tv

 
 

Honda uruchomiła wodorową stację ładującą

Honda to jeden z producentów, którzy przodują w rozwijaniunowych, alternatywnych technologii napędowych. Teraz Honda na tereniePrefektury Saitama uruchomiła wodorowo-słoneczną stację ładującą.

 

Co z tym wodorem?

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego pisarza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

GM i Honda razem

General Motors oraz Honda nawiązały współpracę w zakresie stworzeniasystemu ogniw paliwowych nowej generacji. Efektem wspólnych prac ma byćnie tylko zwiększenie opłacalności tej technologii, ale także stworzenielepszych rozwiązań do przechowywania wodoru.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FCX Clarity".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019