Wyszukiwałeś:

FE

. Znaleziono 210 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FE

Spróbuj też wyszukać: felgi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 210 wszystkich):

Nowy Hyundai Santa Fe

Dziś Hyundai zaprezentował następce swojego średniej wielkości SUVa, nowymodel Santa Fe. Następca będzie większy, dostojniejszy i bardziej komfortowy.Prezes Hyundaia Cung Mong-Koo z dumą mówi o nowej terenówce.

 

Hyundai Sante Fe: Komfort po azjatycku

Koreańskie marki już od dłuższego czasu pokazują, że mają i będą miałycoraz więcej do powiedzenia na Starym Kontynencie. Coraz częściejudowadniają też, że era tandetnych stylistycznie i mizernych pod względemjakości samochodów jest już dawno za nimi, a nowe generacje z roku narok nie raz zostawiają europejskich konkurentów w polu. Takimprzykładem jest nowy Hyundai Santa Fe, przepychający się ambitnie w ciasnymsegmencie SUV.

 

Volvo FE dostępne ze zautomatyzowaną skrzynią biegów

Obecnie wszystkie modele pojazdów Volvo Trucks, przeznaczone domiejskiego i regionalnego transportu dystrybucyjnego, mogą być wyposażone wzautomatyzowaną skrzynię biegów. Ostatnio grupę tę rozszerzono opojazdy dystrybucyjne Volvo FE ze skrzynią biegów I-Sync. Działanie tojest elementem strategii polegającej na wzmocnieniu pozycji firmy w segmenciepojazdów dla transportu dystrybucyjnego.

 

Nowy wariant kabiny dla Volvo FE

Volvo Trucks wprowadza na rynek nowy wariant kabiny dla Volvo FE, o bardzo niskoumieszczonym wejściu. Nowa kabina, Volvo FE LEC (Low Entry – kabinaniskowejściowa), jest przeznaczona dla śmieciarek, pojazdówdystrybucyjnych i innych pojazdów realizujących zadania transportowe,wymagające od kierowcy wielokrotnego w ciągu dnia wchodzenia i wychodzenia zkabiny. Po uruchomieniu funkcji „przyklęku", (jedyny) stopieńkabiny znajduje się na wysokości zaledwie 440 mm nad jezdnią.

 

Oto nowy Hyundai Santa Fe

Hyundai od pewnego czasu ma sporo do powiedzenia w segmencie wszelkiej maściSUV-ów. Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Nowym Jorkuzaprezentowana została trzecia generacja modelu Santa Fe, niezwyklepopularnego, także w Europie, średniej wielkości auta sportowo-rekreacyjnego.

 

Hyundai Santa Fe: Koreańczyk z renomą

Model ten zdobył taką renomę na naszym globie, że pomimo wprowadzanianazewnictwa alfanumerycznego na rynku europejskim, w tym przypadku zrobionowyjątek i pozostano przy dotychczasowej nazwie. Nowa generacja Hyundaia SantaFe właśnie debiutuje na Starym Kontynencie i ma chrapkę na większą częśćsegmentu D-SUV, czyli średniej wielkości pojazdówrekreacyjno-sportowych.

 

Hyundai Santa Fe: Równanie do najlepszych

O tym, że koreańska motoryzacja dorównała już do producentów ztzw. segmentu popularnych aut, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać.Hyundai ma jednak zdecydowanie większe aspiracje. Za cel postawił sobie markiz segmentu premium, a bronią, która ma mu pozwolić zrealizować tenplan, jest nowa generacja Santa Fe. Czy ten moment, że Hyundaia powinnyzacząć się obawiać takie marki jak Audi, BMW czy Mercedes, już nadszedł?

 

Volvo FE z kabiną niskopodłogową

Do oferty samochodów ciężarowych Volvo spełniających normę Euro 6dołączył model FE z niskowejściową kabiną Low Entry Cab (LEC).

 

Hyundai Grand Sante Fe: Duży może dużo

W dobie, gdy małe, miejskie, kompaktowe SUV-y czy inne crossovery przejmująpowoli ulice europejskich miast, duże SUV-y, niczym olbrzymie mamuty w epocelodowcowej, odchodzą do lamusa. Jednak nie wszystkie. Hyundai Grand Santa Fepróbuje udowodnić, że duże nie tylko jest piękne, ale i praktyczne.

 

Hyundai Santa Fe jako najnowsze papamobile

Pontyfikat papieża Franciszka jest wyjątkowy pod wieloma względami. Mamy otokolejny dowód tej wyjątkowości. Najnowszym papamobile został HyundaiSante Fe, zastępując w tej roli Mercedesa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019