Wyszukiwałeś:

FF

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Wielki popyt na nowe Ferrari

Nowe Ferrari FF, które sekundy temu zostało oficjalnie pokazane wGenewie i które jeszcze na dobre nie weszło do salonówsprzedaży, już każe na siebie czekać aż 18 miesięcy.

 

Ferrari i Lambo wyprzedane

Cały tegoroczny nakład produkcyjny nowego Ferrari FF i Lamborghini AventadorLP700-4 został już wyprzedany.

 

Michelin Pilot Super Sport w Ferrari FF

Najnowsza opona MICHELIN Pilot Super Sport będzie stanowić oryginalnewyposażenie nowego FERRARI FF, pierwszego modelu z napędem na cztery koła.

 

Inna definicja napędu 4x4

O najnowszym modelu Ferrari - FF, mówiło się wiele. O tym, jakwygląda, jaką ma moc i czy posiada prawdziwego ducha sportu z Maranello.Niewiele mówiło się natomiast o nowatorskim układzie napędu. Czaswięc odrobić zaległości.

 

Ferrari FF: Jeśli chcesz tankuj bioetanol

Posiadasz Ferrari FF lub zamierzasz je kupić ale martwi Cię kwestia truciaśrodowiska i boisz się ekologów czyhających na Twójsamochód? Firma z Norwegii sprawi, że Twoje FF będzie mogłokorzystać z bioetanolu.

 

Fernando Alonso otrzymał Ferrari FF

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty i nagrody, zwłaszcza za dobre wynikiw nauce, pracy czy sporcie. Nie każdy jednak w nagrodę może otrzymaćFerrari. Oprócz Fernando Alonso.

 

Wyjątkowe Ferrari FF

Podczas minionego weekendu w Pebble Beach odbyło się oficjalne przekazaniekluczyków do wyjątkowego modelu Ferrari FF. To pierwszy taki model wUSA.

 

Ferrari FF z przeszklonym dachem

Ferrari uatrakcyjniło jeden ze swoich modeli. Shooting brake FF otrzymał pełny panoramiczny, przeszklony dach. Na razie jednak firma nie udostępniłacennika związanego z nową opcją.

 

Ferrari FF Coupe na horyzoncie

Gdy Ferrari pokazało model FF to świat motoryzacyjny otworzył gębę szerokoze zdziwienia. Auto, które jest nie tyle co specyficzne, co bardzoróżniące się od samochodów jakie Ferrari posiadało w swojejgamie. Teraz Włosi mają pracować nad wersją coupe tego modelu.

 

Ferrari szykuje lifting FF

Internet zalewają zdjęcia zamaskowanego FF, które przyłapano w Finlandii. Ferrari ma sprawdzać nowe rozwiązania, szykując na przyszły rokmodel FF po liftingu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019