Wyszukiwałeś:

FIA X

GT X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FIA GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Włoskie Maserati z okazji tryumfu wyścigowego modelu MC 12 w klasyfikacjigeneralnej producentów serialu FIA GT 2005 wypuści do sprzedaży 180egzemplarzy limitowanej serii Maserati GranSport o nazwie 'MC Victory'. Autozadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

FIA: Nowe WRC od 2011

Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zebrała się w Paryżu i podjęładecyzję o przyszłości samochodów WRC - informuje portal autoklub.pl.Nowy regulamin będzie obowiązywał od 2011 roku.

 

Nowa formuła Formuły 1?

Zespoły F1, zrzeszone w FOTA, chcą osiągnąć kompromis w negocjacjach z FIA.W obawie o swoją przyszłość szykują się jednak do otwarcia nowej seriiwyścigów, nowej Formuły 1.

 

WRC: Globalny silnik od 2011

FIA wreszcie uporała się z kwestiami wprowadzenia do WRC nowego światowegosilnika dla samochodów rajdowych. Od 2011 roku klasa WRC oraz wszystkieauta klasy S2000 będą napędzane jednostką 1.6 l. z doładowaniem Turbo.

 

Wyścigi FIA GT1 i Maserati

 

Wyścigi FIA GT1 i Maserati - mojeauto.tv

 

Aston Martin testuje nowy model

W tym tygodniu na torze Brands Hatch, Aston Martin Racing rozpoczął testynowego modelu V12 Ventage GT3. W ciągu zaledwie dwóch dni auto przejechało prawie 1000 km. Za kierownicą większość czasu spędził kierowca fabryczny Darren Turner.

 

Ferrari podnosi rękawicę

Włoski producent aut dołączy do mistrzostw FIA GT1. Samochodami, które dołączą do stawki będą modele 458 Italia przygotowane specjalnie w specyfikacji FIA

 

Cadillac ATS-V.R: wyścigowa bestia

Amerykański producent przygotował nową broń do walki na torach. Oto coupeATS-V.R przygotowane według specyfikacji FIA GT3.

 

Lamborghini pokazuje Huracan GT3

Jeśli masz około 1,6 mln złotych i bardzo mocno pragniesz się ścigać to Lamborghini ma coś dla Ciebie. Przy okazji musisz spełnić kilka regulaminowych wymagań, ale przecież to drobnostka. Włosi w Sant'Agata pokazali Huracan przygotowanego do startów w Blackpain GT Series.

 

Ford GT na Le Mans - powrót w 50. rocznicę zwycięstwa

Zupełnie nowy Ford GT będzie nie tylko superautem dostępnym dla zwykłych (ibogatych) śmiertelników, ale także wyścigowym wozem w klasie LM GTE Pro. Zadebiutuje w przyszłym sezonie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FIA GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018