Wyszukiwałeś:

FIA X

GT X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FIA GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Włoskie Maserati z okazji tryumfu wyścigowego modelu MC 12 w klasyfikacjigeneralnej producentów serialu FIA GT 2005 wypuści do sprzedaży 180egzemplarzy limitowanej serii Maserati GranSport o nazwie 'MC Victory'. Autozadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

FIA: Nowe WRC od 2011

Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zebrała się w Paryżu i podjęładecyzję o przyszłości samochodów WRC - informuje portal autoklub.pl.Nowy regulamin będzie obowiązywał od 2011 roku.

 

Nowa formuła Formuły 1?

Zespoły F1, zrzeszone w FOTA, chcą osiągnąć kompromis w negocjacjach z FIA.W obawie o swoją przyszłość szykują się jednak do otwarcia nowej seriiwyścigów, nowej Formuły 1.

 

WRC: Globalny silnik od 2011

FIA wreszcie uporała się z kwestiami wprowadzenia do WRC nowego światowegosilnika dla samochodów rajdowych. Od 2011 roku klasa WRC oraz wszystkieauta klasy S2000 będą napędzane jednostką 1.6 l. z doładowaniem Turbo.

 

Wyścigi FIA GT1 i Maserati

 

Wyścigi FIA GT1 i Maserati - mojeauto.tv

 

Ferrari podnosi rękawicę

Włoski producent aut dołączy do mistrzostw FIA GT1. Samochodami, które dołączą do stawki będą modele 458 Italia przygotowane specjalnie w specyfikacji FIA

 

Cadillac ATS-V.R: wyścigowa bestia

Amerykański producent przygotował nową broń do walki na torach. Oto coupeATS-V.R przygotowane według specyfikacji FIA GT3.

 

Lamborghini pokazuje Huracan GT3

Jeśli masz około 1,6 mln złotych i bardzo mocno pragniesz się ścigać to Lamborghini ma coś dla Ciebie. Przy okazji musisz spełnić kilka regulaminowych wymagań, ale przecież to drobnostka. Włosi w Sant'Agata pokazali Huracan przygotowanego do startów w Blackpain GT Series.

 

Ford GT na Le Mans - powrót w 50. rocznicę zwycięstwa

Zupełnie nowy Ford GT będzie nie tylko superautem dostępnym dla zwykłych (ibogatych) śmiertelników, ale także wyścigowym wozem w klasie LM GTE Pro. Zadebiutuje w przyszłym sezonie.

 

Mercedes-AMG GT jako safety car Formuły 1

Dla fanów Formuły 1 to znajomy widok: gdy na torze dojdzie do wypadkualbo warunki pogodowe nie są sprzyjające, Mercedes-AMG bezpiecznie przewodzikolumnie bolidów Formuły 1. Tak jest od 25 lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FIA GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021