Wyszukiwałeś:

FMX

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FMX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Światowa premiera budowlanego Volvo FMX

Volvo Trucks zaprezentuje na wystawie BAUMA ważną dla firmy nowość –samochód ciężarowy Volvo FMX. Pojazd ten zaprojektowano specjalnie zprzeznaczeniem dla ciężkiego transportu terenowego/drogowego w sektorzebudowlanym.

 

Nowe Volvo FMX dla budowlanki

Volvo Trucks wprowadza na rynek, nowe jeszcze bardziej wytrzymałe Volvo FMX.Ten przeznaczony specjalnie dla potrzeb ciężkiego transportu budowlanegosamochód ciężarowy pojawi się w Europie od września. W kolejnychmiesiącach trafi na rynki całego świata.

 

Nowe Volvo FMX

 

Volvo Trucks wprowadza na rynek, nowe jeszcze bardziej wytrzymałe Volvo FMX. Ten przeznaczony specjalnie dla potrzeb ciężkiego transportu budowlanego samochód ciężarowy pojawi się w Europie od września. W kolejnych miesiącach trafi na rynki całego świata - mojeauto.tv

 

Duże zainteresowanie nowym Volvo FMX

Nowe Volvo FMX właśnie zostało zaprezentowane po raz pierwszy. Jego światowapremiera odbyła się jednocześnie na wystawach w Monachium i w Moskwie.Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne, a zainteresowanie tym nowym, jeszczebardziej wytrzymałym pojazdem budowlanym jest duże.

 

Volvo FMX poddany testom

 

Volvo FMX został poddany testom przez dziennikarzy po raz pierwszy. Teren badań to kamieniołom niedaleko Göteborga w Szwecji, miejsce to oferuje trudne warunki jazdy. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo - mojeauto.tv

 

Nowe Volvo FMX zaprojektowali klienci

Gdy szwedzki producent samochodów ciężarowych Volvo Trucks podjąłdecyzję o zaprojektowaniu nowego pojazdu budowlanego – Volvo FMXklienci stali się centralnym ogniwem tego procesu.  Wzięli oni nawetudział w projektowaniu nowej ciężarówki.

 

Sukces Volvo FMX

Volvo FMX znacząco zmieniło obraz rynku pojazdów budowlanych. Od jegopremiery w kwietniu ubiegłego roku sprzedano blisko 5000 sztuk tego modelu.Obecnie nowy pojazd budowlany pokazuje, na co go stać w najbardziejekstremalnych warunkach roboczych w Europie.

 

Volvo FMX do trudnych zadań

 

Volvo FMX znacząco zmieniło obraz rynku pojazdów budowlanych. Od jego premiery w kwietniu ubiegłego roku sprzedano blisko 5000 sztuk tego modelu. Obecnie nowy pojazd budowlany pokazuje, na co go stać w najbardziej ekstremalnych warunkach roboczych w Europie - mojeauto.tv

 

Budowlane Volvo FMX

Na wystawie Bauma w Monachium Volvo Trucks zaprezentowało nowe Volvo FMX. Tennowy budowlany samochód ciężarowy jest wypełniony innowacjami,zapewniającymi korzyści zarówno przewoźnikom, jak i kierowcom.

 

Volvo FL i FMX także z kabiną załogową

Nowe Volvo FL i Volvo FMX, przystosowane do spełniania normy zanieczyszczeńEuro 6, będą dostępne również z kabiną załogową. Pojazdy w tejkonfiguracji opracowano z myślą o służbach ratowniczych, straży pożarnej ipomocy drogowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019