Wyszukiwałeś:

FOTA

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FOTA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Fota- ekspansja na Węgry

Fota S.A. rozszerza terytorialny zasięg swojej działalności. Z końcemwrześnia w Budapeszcie nastąpiło oficjalne otwarcie węgierskiej filii firmyFota - Fota Hungary Kft. Uroczystość odbyła się w siedzibie firmy, na ul.Soroksári, w obecności ponad 50 partnerów handlowych.

 

Fota ruszyła do Czech

W październiku br. rozpoczęła działalność firma Fota Czechy. To jużdruga, po spółce Fota Węgry, firma, która powstała w ramach realizacjiprojektu Fota International. Przewiduje on wejście Foty S.A. na rynkizagraniczne - najpierw w krajach środkowoeuropejskich.

 

Fota i Kager na Ukrainie

W styczniu br. rozpoczęła działalność ukraińska spółka Fota Ukraina.Jest to już trzecia zagraniczna spółka Foty. Podobnie jak poprzednie - FotaWęgry i Fota Czechy - powstała w ramach projektu Fota International, któryzakłada wejście Foty na europejski rynek części zamiennych i wprowadzenie naten rynek marki Kager. Na nowym rynku oferowanych będzie ponad 170 tys.samochodowych części zamiennych.

 

Fota rośnie

Spółka Fota z roku na rok odnotowuje wzrost sprzedaży. Obecnie udziałrynkowy Foty, dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych iciężarowych, wynosi 8%. W ostatnich dziesięciu latach spółka osiągaławzrost sprzedaży średnio o około 32% rocznie.

 

FOTA przejmie EXPOM Kwidzyn

Spółka Fota planuje przejąć 73,4% udziałów w spółce EXPOM Kwidzynspecjalizującej się w regeneracji i produkcji rozruszników i alternatorów dosamochodów i ciągników rolniczych. Spółka FOTA zapłaci około 4,4 mln złza przejmowane udziały.

 

F1: Będzie spotkanie FOTA-FIA

Jeszcze w tym tygodniu dojdzie do spotkania prezydenta MiędzynarodowejFederacji Samochodowej (FIA) Maxa Mosley'a z przedstawicielami ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA (Formula One Teams Association) -poinformował w środę rzecznik FIA.

 

F1: Groźba rozłamu jest bardzo poważna

FIA cofa obietnice, FOTA grozi stworzeniem własnych mistrzostw, a kierowcy sągotowi odejść z F1. Konflikt w Formule 1 jest coraz bardziej poważny.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

F1: Nowi w FOTA

USF1 i Campos zostały przyjęte do FOTA, wkrótce pozostałe nowezespoły Formuły 1 powinny dołączyć do związku.

 

Przyszłość FOTA zagrożona

Jeśli nie uda się dojść do porozumienia w sprawie problemów z Porozumieniem o Ograniczeniu Zasobów(RRA) przyszłość Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1 (FOTA) stanie pod znakiem zapytania. Takie oficjalne stanowisko przedstawił zespół Ferrari.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019