Wyszukiwałeś:

FR X

S X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FR S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Honda FR-V: 50/50

<span class="reviewNote3">3.25span> zależy na czym komu zależy - autobezpieczne i przestronne ale jak na Hondę to trochę niewypał - patrzwwymienione wady a poza tym: lakier perłowy bardzo nieodporny na wszelkiezarysowania, brak możliwości przesuwania siedzeń z tyłu (poza środkowy...

 

Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

Minivany stają się coraz popularniejszymi samochodami. Nie dziwi więc, iżkażdy producent stara się mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden takimodel. Z pewnością jednym z bardziej interesujących wydaje się być HondaFR-V.

 

Leon FR już w sprzedaży

Do sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dealerskiej trafił właśnie nowy SeatLeon FR – usportowiona odmiana najpopularniejszego modelu hiszpańskiejmarki.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

"Despero" w Leonie FR

Jako filmowy Podkomisarz Sławomir „Despero” Desperski, ścigałprzestępców Polonezem w filmie „Pitbull”. Znany zkilkudziesięciu ról filmowych Marcin Dorociński postanowił zamienićswojego Seat-a na... Seat-a.

 

Honda FR-V: idealne autko dla rodzinki 6-cio osobowej

<span class="reviewNote4">4.75span> Świetny samochód dla rodzinki 6-cioosobowej pod warunkiem, że co najmniej 2 z nich to małe dzieci a i pozostalinie są postury Pudziana ... Przejechałem nim już 120kkm z czego 60kkm naLPG. Poza drobnymi usterkam (cięgno hamulca ręcznego,) zero ...

 

Leon FR z nowym silnikiem

Zaledwie 125 koni mechanicznych pod maską będzie mieć podstawowa wersja SeataLeona FR. Wraz z nową jednostką silnikową Leon FR przeszedł takżekosmetyczne zmiany stylistyczne, a jego ceny zaczynają się od 71.730 zł.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący ssportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Światowy Samochód Roku 2013: Golf znowu wygrywa!

Po triumfie w plebiscycie na najlepszy samochód roku na StarymKontynencie siódma generacja Volkswagena Golfa zwyciężyła także wkonkursie World Car of the Year 2013. Na rozpoczętej właśnie wystawie w NowymJorku poznaliśmy zwycięzców w czterech kategoriach plebiscytu.

 

Wątek na forum: Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

CHCE KUPIĆ TAKĄ HONDĘ FRV - NAPISZCIE CO O NIEJ SĄDZICIE?, CZY JEST AWARYJNA I DROGA W UTRZYMANIU <span class="author">~WOJTEKspan>

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FR S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019