Wyszukiwałeś:

FR

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FR

Spróbuj też wyszukać: peugeot 207

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

Minivany stają się coraz popularniejszymi samochodami. Nie dziwi więc, iżkażdy producent stara się mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden takimodel. Z pewnością jednym z bardziej interesujących wydaje się być HondaFR-V.

 

Seat Leon FR w Madrycie

Podczas tegorocznych targów Madrid Show, Seat zamierza pokazać światu swojąnową odsłonę eleganckiego oraz agresywnego modelu Leon FR. Poza modyfikacjamistylistycznymi auto otrzymało dwa nowe silniki o mocy 200 KM (benzynowy) i 170KM (diesel).

 

Leon FR już w sprzedaży

Do sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dealerskiej trafił właśnie nowy SeatLeon FR – usportowiona odmiana najpopularniejszego modelu hiszpańskiejmarki.

 

Nowa Honda FR-V

Kompaktowy samochód Hondy o nazwie FR-V z segmentu MPV, posiadającycharakterystyczne dwa rzędy siedzeń pozwalające pomieścić sześć osób,dostępny będzie w roku modelowym 2007 wraz z nowymi jednostkami orazelementami wyposażenia.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Seat Ibiza FR już gotowy

Jeszcze nie tak dawno temu tegoroczna edycja wystawy w Barcelonie stała poddużym znakiem zapytania. Okazuje się, iż nie tylko odbędzie się, ale ibędzie miejscem światowych premier kilku interesujących nowości, w tym SeataIbizy FR.

 

Honda FR-V w odstawkę

Honda zdecydowała o zaprzestaniu produkcji swojego 6-miejscowego modelu FR-V.Ostatnie sztuki tego samochodu mają zjechać z taśm montażowych do końcalipca. Japońska marka najprawdopodobniej nie zdecyduje się na wprowadzenienastępcy tego modelu.

 

Leon FR z nowym silnikiem

Zaledwie 125 koni mechanicznych pod maską będzie mieć podstawowa wersja SeataLeona FR. Wraz z nową jednostką silnikową Leon FR przeszedł takżekosmetyczne zmiany stylistyczne, a jego ceny zaczynają się od 71.730 zł.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący się sportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Wadliwe serwo hamulcowe w Hondzie FR-V

Choć model ten nie był wyjątkowo popularny na polskim rynku, wciąż możnaspotkać jeszcze trochę jego egzemplarzy na polskich drogach. WłaścicieleHondy FR-V będą musieli udać się do autoryzowanych serwisówjapońskiej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019