Wyszukiwałeś:

FT X

86 X

Open X

Concept X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FT 86 Open Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Toyota GT86 w wersji cabrio. I nie tylko

Zbliżająca się powoli wystawa w Genewie będzie m.in. miejscem światowejpremiery koncepcyjnej jeszcze wersji modelu GT 86 z otwieranym dachem. Toyotapokaże także dwumiejscowe miejskie autko oraz produkcyjną już wersję Aurisakombi.

 
 

Studyjna Toyota GT86 bez dachu oficjalnie

Szwajcaria będzie miejscem debiutu najnowszego modelu Toyoty. Japończycy wGenewie zaprezentują studyjną wersję kabrioletu stworzonego na bazie GT86.Oto oficjalnie pokazany na zdjęciach koncept FT-86 Open Concept.

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 

Genewa 2013: Śpiew przyszłości

Koncepty, prototypy, modele studyjne - jak by ich nie zwać - stanowią zawszeważny element każdych liczących się targów motoryzacyjnych. I to narówni z nowościami rynkowymi czy pięknymi hostessami. Zapraszamy dokrótkiej wycieczki po tegorocznej wystawie w Genewie z przystankami przynajciekawszych, naszym zdaniem, pojazdach koncepcyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FT 86 Open Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019