Wyszukiwałeś:

FX

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Wszystko o samochodach Infiniti FX

Infiniti FX to największy a zarazem najdroższy w gamie model marki Infiniti. W przeciwieństwie do pozostałych modeli, nie jest oferowany wyłącznie w jednej wersji silnikowej - obok wersji FX37 można zamówić także potężną, ośmiocylindrową wersję FX50.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

"Ciężarowe" Infiniti

Oba największe w gamie Infiniti modele - FX oraz EX - dostępne będą teraztakże z homologacją ciężarową umożliwiającą odliczenie pełnego podatkuVAT i od ceny zakupu, i od paliwa do tych aut.

 

Limitowane Infiniti FX

Infiniti przypomniało o swoim istnieniu. W dwa lata po premierze luksusowegoSUVa FX drugiej generacji zaprezentowano specjalną edycję, którapowstanie tylko w stu egzemplarzach.

 

Nowinki u Infiniti

Infiniti na rok modelowy 2011 wprowadza serię ulepszeń i nowości do swojegoFX.

 

"Sebastian Vettel" w wersji 420KM

Sebastian Vettel wygrał w niedzielę GP Włoch na torze Monza i zbliżył siętym samym do obronienia w tym sezonie tytułu mistrza świata. Najmłodszy zmistrzów F1 praktycznie osiągnął już wszystko teraz, może swojerekordy poprawiać i zdobywać kolejne trofea, a do tego od sławy odcinaćkupony. Jednym z nich jest Infiniti FX "Sebastian Vettel”.

 

Infiniti FX Vettel trafi do produkcji

Infiniti FX Sebastian Vettel to specjalna wersja modelu FX stworzona we współpracy z inżynierami z Red Bull Racing specjalnie dla dwukrotnego już  mistrza świata Sebastiana Vettel. Samochód powstał jakdotąd w jednym egzemplarzu ale producent planuje rozpocząć produkcje tego modelu.

 

Infiniti FX przeszło face-lifting

Najlepiej sprzedający się w Europie model Infiniti po czterech latach przeszedł face-lifting. Producent podkreśla, że model FX od teraz ma bardzieśmiały i bardziej charakterystyczny wygląd.

 

Infiniti FX: Po subtelnych zmianach

Choć jest najdroższym modelem w gamie Infiniti na naszym kontynencie, tojednak europejscy kierowcy właśnie po niego sięgają najczęściej. Jemujednak to mało i po drobnych zmianach zamierza uderzyć w grono liderówsegmentu luksusowych SUV-ów. Po pierwszych jazdach Infiniti FX - naszymzdaniem - wcale nie jest to zadanie niewykonalne.

 

Infiniti FX: Zobacz jak rodzi się mistrzowskie auto

Infiniti stworzyło specjalną wersję modelu FX, która jest sygnowana imieniem i nazwiskiem dwukrotnego Mistrza Świata Formuły 1, Sebastiana Vettel. Teraz możecie zobaczyć jak powstawał ten wyjątkowy model.

 

Infiniti FX50S Premium: Potulna bestia

Luksusowe SUVy to gatunek zarezerwowany dla tych, których portfelwypchany jest pieniędzmi do tego stopnia, że nie mieści się on w kieszeni ijego właściciel musi nosić go w stylowej torbie. Zakup takiego auta topokazanie światu swojego stylu, klasy i zasobności portfela. Jednak tylkojeden samochód pozwoli wyróżniać się wśród śmietankitowarzyskiej. To Infiniti FX 50S Premium.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019