Wyszukiwałeś:

FX50 X

Sebastian X

Vettel X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FX50 Sebastian Vettel

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Mistrzowskie Infiniti

64. Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny we Frankfurcie  będzie miejscemdebiutu nowego modelu Infiniti. Samochód będzie o tyle wyjątkowy, żebędzie sygnowany nazwiskiem obecnego Mistrza Świata Formuły 1 SebastianaVettela.

 

"Sebastian Vettel" w wersji 420KM

Sebastian Vettel wygrał w niedzielę GP Włoch na torze Monza i zbliżył siętym samym do obronienia w tym sezonie tytułu mistrza świata. Najmłodszy zmistrzów F1 praktycznie osiągnął już wszystko teraz, może swojerekordy poprawiać i zdobywać kolejne trofea, a do tego od sławy odcinaćkupony. Jednym z nich jest Infiniti FX "Sebastian Vettel”.

 

Infiniti FX Vettel trafi do produkcji

Infiniti FX Sebastian Vettel to specjalna wersja modelu FX stworzona we współpracy z inżynierami z Red Bull Racing specjalnie dla dwukrotnego już  mistrza świata Sebastiana Vettel. Samochód powstał jakdotąd w jednym egzemplarzu ale producent planuje rozpocząć produkcje tego modelu.

 

Infiniti FX przeszło face-lifting

Najlepiej sprzedający się w Europie model Infiniti po czterech latach przeszedł face-lifting. Producent podkreśla, że model FX od teraz ma bardzieśmiały i bardziej charakterystyczny wygląd.

 

Infiniti FX: Po subtelnych zmianach

Choć jest najdroższym modelem w gamie Infiniti na naszym kontynencie, tojednak europejscy kierowcy właśnie po niego sięgają najczęściej. Jemujednak to mało i po drobnych zmianach zamierza uderzyć w grono liderówsegmentu luksusowych SUV-ów. Po pierwszych jazdach Infiniti FX - naszymzdaniem - wcale nie jest to zadanie niewykonalne.

 

Infiniti FX: Zobacz jak rodzi się mistrzowskie auto

Infiniti stworzyło specjalną wersję modelu FX, która jest sygnowana imieniem i nazwiskiem dwukrotnego Mistrza Świata Formuły 1, Sebastiana Vettel. Teraz możecie zobaczyć jak powstawał ten wyjątkowy model.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FX50 Sebastian Vettel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019