Wyszukiwałeś:

FXX

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FXX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Ewolucja Ferrari FXX

Program FXX, uruchomiony przez włoski koncern w 2005 roku zakładał stworzenienajbardziej zaawansowanego GT, jaki kiedykolwiek powstał ze stajni w Maranello.Po dwóch latach stworzono do niego pakiet ulepszeń.

 

Tak! Ferrari pracuje nad specjalną wersją LaFerrari

To musiało nastąpić prędzej czy później. Media motoryzacyjneplotkują, że w Maranello pracują nad specjalną wersją limitowanegoLaFerrari. Pytanie jest jedno: Czy Włosi przygotowują LaFerrari FXX?

 

Ferrari FXX K: Hybrydowa bestia na tor

Plotki pojawiały się już od dawna, w Internecie krążyły rendery auta.Dziś Ferrari uśmiecha się do wszystkich, a szeroko do konkurencjiprezentując po raz pierwszy oficjalnie model FXX K, który bazuje na LaFerrari.

 
 

Wszystkie egzemplarze Ferrari FXX K sprzedane

Ferrari FXX K przygotowane na tor, czyli hybrydowa bestia zbudowana na bazie LaFerrari została zaprezentowana w zeszłym tygodniu. Teraz już wiemy, ilepowstanie aut i jaką cenę trzeba było zapłacić za każdy z egzemplarzy.

 

Ferrari zbuduje jeszcze ostrzejszą wersję FXX K

Patrząc na poprzednie modele spod znaku "XX" można sądzić, żeFerrari pokusi się o dostarczenie jeszcze mocniejszego La Ferrari niż modelFXX K. Mowa tu o ewentualnej wersji FXX K Evoluzione.

 

Ferrari FXX K z różowym akcentem

Klienci Ferrari mają różne wymagania, ale czegoś takiego jeszcze niebyło. Chiński artysta zamówił specyficzne zestawienie kolorów.

 

Premiera Ferrari 488 GTB w Goodwood

Warto planować już czas na wakacje i uwzględnić czas od 25 do 28 lipca.Wtedy to odbywać będzie się "Festival of Speed" w Goodwood. W tymroku producent z Maranello pokaże unikatową kolekcję aut.

 

Ferrari FXX-K Evo - jeszcze bardziej ekstremalne

W trakcie imprezy Finale Mondiali na torze w Mugello Ferrari zaprezentowałonową wersję wyczynowego FXX-K - odmianę Evo.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018