Wyszukiwałeś:

Fabia X

II X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabia II

Spróbuj też wyszukać: fabia felicja fabia ii instrukcja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Wątek na forum: Gusta klientów niezmienne

fabia II powinna moim zdaniem miec kierunki w lusterkach w combi i hatbacku to sie nie uda ale sedan powinien miec to by mu dodalo luksusu ~sss

 

Nowa Fabia ze skrzynią DSG

Już od dłuższego czasu w światku motoryzacyjnym krążą informacje opojawieniu się nowej generacji modelu Skoda Fabia. Nowe dzieło czeskiej markima zostać zaprezentowane na salonie samochodowym w Genewie w przyszłym roku.Teraz pojawiła się informacja, że nowy reprezentant segmentu B będziedostępny z silnikami TSI i skrzynią DSG zapożyczonymi od Volkswagena.

 

Skoda Fabia II: Umarł król, niech żyje król

Zmiana pokoleniowa modelu, który jest znaczącym autorem sukcesu całejmarki, to nie lada wyzwanie. Jak zrobić to tak, by nie stracić dotychczasowejklienteli, a jednocześnie spróbować przekonać do siebie nową? Przedtakim zadaniem stanęła niedawno Skoda, wprowadzając drugą generację Fabii.

 

Skoda Fabia kombi: Rodzinnie i bez emocji

Samochód z segmentu B autem rodzinnym? Raczej pomysł bez sensu, nochyba, że mamy na myśli Skodę Fabię i to w dodatku w wersji kombi. Wprzypadku pierwszej generacji połączenie kombi i segmentu B zdało egzamin.Teraz tą samą drogą podąża Fabia II, która stoi przed niezwykletrudnym wyzwaniem - powtórzyć sukces swojej poprzedniczki.

 
 
 

Wątek na forum: Skoda Fabia II: Umarł król, niech żyje król

tytuł jest tak naganiający ze aż przykro czytać tych dalszych tendencyjnych wypocin:( ja bym postawił po tytule duży znak zapytania :) ~raiders

 

Wątek na forum: Aku

Proste pytanie (choć dla mnie nie): Skoda Fabia II Combi - motor 1.2 HTP (mocniejszy). Kilka dni mrozów i aku padł. JAK WYCIĄGNĄĆ TO USTROJSTWO??? PLASTIKOWA OBUDOWA - JAK JĄ POKONAĆ??? Dzięki za rady ~Zibi

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tamnowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że itam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowymsilnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy tenmodel naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fabia II".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019