Wyszukiwałeś:

Fabia X

III X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabia III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Wiemy, jak wygląda nowa Fabia!

Czeski producent z Mlada Bolselav zaprezentował na początku tygodniazapowiedź nowej Fabii w rajdowym wykonaniu. Dziś już możecie ją podziwiaćw całej okazałości. Oto Skoda Fabia R5.

 

Skoda Fabia III 1.2 TSI - TEST VIDEO

Gdy 15 lat temu Skoda Fabia pojawiła się na polskich drogach, nawet przezsekundę nie przeszła nam myśl, że kiedyś może stać się samochodem dlamłodszej klienteli, ocierającym się nawet o określenie"lajfstajlowy".

 

Pierwsza jazda - Skoda Fabia Combi

Największy bagażnik w swojej klasie - 530 litrów. Fabia Combi na rynkunie ma praktycznie konkurencji. W segmencie B jest tylko jeszcze jedno autooferowane w nadwoziu kombi -  Clio. Jak krótko podsumować FabięCombi? Na ten samochód z niecierpliwością czekają klienci flotowi.

 

Skoda Fabia Combi - dane techniczne

Skoda Fabia w nadwoziu kombi w Polsce oferowana jest  z jednym silnikiemwysokoprężnym oraz dwoma benzynowymi. Moc jednostek kształtuje się wprzedziale od 75 KM do 110 KM.

 

Nowa Skoda Fabia teraz z instalacją LPG

Na polskim rynku debiutuje Fabia z instalacją LPG przygotowaną przez firmęLandi Renzo. Włosi opracowali nowy system wtryskiwania gazu, który ochrania silnik przed przegrzaniem.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tamnowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że itam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowymsilnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy tenmodel naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 
 

Skoda Fabia 1,0 MPI Ambition - uczy spokoju

W męskich rozmowach o samochodach niemal zawsze przewija się kluczowe i uniwersalne kryterium - moc maksymalna. Wiadomo - koni ma być jak najwięcej,by spod świateł ruszać jako pierwsi i mieć pole position na następnymskrzyżowaniu. Skoda Fabia 1,0 MPI idzie w tej kwestii pod prąd, ale jejkierowca może na tym wyjść bardzo dobrze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fabia III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019