Wyszukiwałeś:

Fabia X

R5 X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabia R5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Skoda szykuje nową rajdówkę

Producent z Mlada Boleslav w przyszłym roku rozpocznie prace nad nową,rajdową wersją Fabii. Auto zostanie zbudowane według specyfikacji R5.

 

Skoda szykuje się na rajdowe trasy

Głównym celem zespołu rajdowego Skody na ten sezon - przygotować sięna przyszłość! Wprawdzie trwają już intensywne prace nad nową rajdowąFabią R5, ale przed utytułowaną już Fabią Super 2000 postawiono jeszcze wtym roku duże wyzwania.

 

Rajdowa Fabia w zwierzęcym kamuflażu

Chwilę po niedawnej premierze trzeciej generacji Skody Fabii, czeski producentrozbudza naszą ciekawość jej rajdowym wcieleniem. Na razie projekt jestowiany tajemnicą.

 

Skoda Fabia R5 w kamuflażu

 

Testy rajdowej odmiany Skody Fabii jeszcze trwają, ale Czesi już kuszą pierwszymi filmami z jej udziałem. Zobaczmy, jak prezentuje się Fabia R5 - na razie w zebropodobnym kamuflażu.

 

Wiemy, jak wygląda nowa Fabia!

Czeski producent z Mlada Bolselav zaprezentował na początku tygodniazapowiedź nowej Fabii w rajdowym wykonaniu. Dziś już możecie ją podziwiaćw całej okazałości. Oto Skoda Fabia R5.

 

Skoda Fabia R5 zachwyciła czeskiego rajdowca

Jan Kopecky, utytułowany kierowca rajdowy i jednocześnie członek zespołu testującego nową Fabię R5, nie może się doczekać homologacji tej rajdówki. Po testach wyraża się o niej w samych superlatywach.

 

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA powiedziała "tak". SkodaFabia R5 otrzymała rajdową homologację i jest gotowa do zmagań na trasach całego świata.

 

Rajdowa Skoda Fabia Combi

Na coroczne spotkanie fanów tuningu w Worthersee, Skoda przygotowała rajdową wersję rodzinnej Fabii Combi. Wbrew pozorom takie połączenie charakterów robi świetne wrażenie.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Podczas gdy obecna rajdówka z Mlada Boleslav, czyli Fabia R5, zwycięża rajdy w wielu krajach, poprzednia czeska broń powoli odchodzi na emeryturę.Czas więc wspomnieć o najważniejszych osiągnięciach kierowców zakierownicą Skody Fabii S2000.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fabia R5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019