Wyszukiwałeś:

Fabryka X

kabin X

Volvo X

Trucks X

Umea X

. Znaleziono 3 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabryka kabin Volvo Trucks w Umea

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Volvo Trucks przyjazny dla środowiska

Fabryka kabin Volvo Trucks w Umeå wkrótce będzie całkowicieneutralna pod względem emisji CO2. Cel ten jest osiągany poprzez zastępowaniepropanu eterem dimetylowym (DME) oraz redukcję zużycia energii, polegającąna wykorzystaniu zimnych wód podziemnych do chłodzenia urządzeńprzemysłowych. Jednocześnie dokonano daleko idącej modernizacji lakierni,która dzięki temu stałą się jedną z najbardziej ekologicznych ienergooszczędnych lakierni na świecie.

 

Nowy wariant kabiny dla Volvo FE

Volvo Trucks wprowadza na rynek nowy wariant kabiny dla Volvo FE, o bardzo niskoumieszczonym wejściu. Nowa kabina, Volvo FE LEC (Low Entry – kabinaniskowejściowa), jest przeznaczona dla śmieciarek, pojazdówdystrybucyjnych i innych pojazdów realizujących zadania transportowe,wymagające od kierowcy wielokrotnego w ciągu dnia wchodzenia i wychodzenia zkabiny. Po uruchomieniu funkcji „przyklęku", (jedyny) stopieńkabiny znajduje się na wysokości zaledwie 440 mm nad jezdnią.

 

Lakierowanie przyjazne dla środowiska

W ciągu kliku ostatnich dziesięcioleci Volvo Trucks znacznie ograniczyłozużycie paliwa przez produkowane przez siebie samochody ciężarowe. Obecniefirma modernizuje swoje zakłady produkcyjne, aby również i one w jaknajmniejszym stopniu oddziaływały na środowisko.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fabryka kabin Volvo Trucks w Umea".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019