Wyszukiwałeś:

Falcon

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Falcon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Chrysler a'la Rolls-Royce

Na wystawie w Detroit Chrysler zademonstrował, jak w niedalekiej przyszłościmoże wyglądać flagowa, luksusowa limuzyna tej marki.

 

Strażackie Iveco dla Watykanu

Watykański oddział straży pożarnej otrzymał od Iveco wielofunkcyjny pojazdstrażacki Daily Magirus. Podczas przekazania pojazdu uczestniczył sam papież,Benedykt XVI.

 

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

Iveco dla Papieża

W marcu powiększyła się flota samochodowa najmniejszego państwa na świecie.Watykańska Straż Pożarna zyskała nowy pojazd gaśniczy 'Falcon FireFighting' zbudowany przez Iveco Magirus.

 

Czy to będzie następca Kubicy?

Ma szesnaście lat i pochodzi z Koszalina. Od kilku jednak lat mieszka wManchesterze i już wzbudza zainteresowanie znawców sportówmotorowych. Patryk Szczerbiński, bo to o nim mowa, jeździ obecnie w zespoleFalcon Motosport i w tym sezonie błyszczy w mistrzostwach Autosport Young Guns.

 

Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Amerykanie, którzy słyną z tego, że lubią mieć wszystko największebądź najszybsze powinni mieć kolejny powód do dumy. Pojawiły siępierwsze spekulacje o nowym supersamochodzie zza oceanu.

 

Jaguar XK 150 - szybki kot z Coventry

Jaguar XK 150 był flagowym modelem słynnej serii XK, dzięki którejJaguar zdobył kluczowy rynek USA. Linia nadwozia z końca lat 40. zostałazmodernizowana, tak jak silnik oraz inne mechanizmy. Dziś Jaguar XK 150 jestposzukiwanym klasykiem, cenionym za sportową elegancję "made inEngland" oraz znakomite osiągi.

 

Ford Ranchero - dla farmerów i surferów

Pół samochodu osobowego, pół pickupa. Duży silnik i mechanizmyz szybkiego coupe. Bogate wyposażenie i liczne opcje. To przepis na FordaRanchero, którego wśród wielu klasyków będzie można jużniebawem podziwiać na wystawie Moto Nostalgia w Warszawie.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019