Wyszukiwałeś:

Favorit

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Favorit

Spróbuj też wyszukać: caddy 2 0 sdi favorit aparat zapłonowy SKODA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

 

Skoda Favorit: skoda favorit

4 to zależy ale jak na moja kieszeń to sięopłacało :)

 

Skoda Favorit: można

3 Samochód warto kupić bo jeżeli jest toktoś starszy i ma już duże zniżki to opłaty OC nie będą go goniły weśnie bo nie przekroczą 400 zł

 
 

Skoda Favorit: MOIM ZDANIEM JEST TO CZOŁG NA KOŁACH

5 PRAKTYCZNIE BEZAWARYJNE AUTO DLA 5 OSOBOWEJRODZINY Z MAŁYM DOBYTKIEM W BAGAŻNIKU,JEŚLI SIĘ MA WIĘKSZY WYSTARCZY MIEĆPRZYCZEPKĘ,MAŁO PALI,W SAM RAZ DO DOJEŻDŻANIA DO PRACY,BĄDŹ JAK KTO WOLINA DALEKIE PODRÓŻE,JA OSOBIŚCIE MIESIĘCZNIE ROBIĘ OKOŁO-10 ...

 

20 lat największej fuzji współczesnej motoryzacji

Właśnie mija 20 lat od jednej z najgłośniejszych fuzji w najnowszej historiimotoryzacyjnego świata. Mariaż niemieckiej technologii i wzorcowegozarządzania z potężnym ładunkiem tradycji czeskiej firmy, doświadczenia ikonstrukcyjnym potencjałem sprawił, że włączenie Skody w struktury koncernuVolkswagen przyniosło korzyści obu stronom.

 

Widziałeś Skodę Favorit Coupe?

Skoda Favorit to jedno z najbardziej zapamiętanych aut czeskiej marki. Nanaszych polskich drogach do tej pory można spotkać ten samochód. Niekażdy jednak wie, że w planach produkcyjnych był auto z nadwoziem coupe.

 

Skoda Favorit kończy 25 lat

Skoda Favorit to jedno z tych aut, które są znamienne dla producenta. Favorit po raz pierwszy pokazany został w 1987 roku na Międzynarodowych Targach Przemysłowych w Brnie.

 

25 lat modelu Skoda Forman

Ćwierć wieku temu z taśm fabryki w Vrchlabi zjechał całkowicie nowy modelForman. Auto bazujące na modelu Favorit poszerzało jego gamę o odmianęproponującą znacznie więcej przestrzeni bagażowej, przy zachowaniupozostałych zalet.

 

Skoda Favorit - minęło 30 lat od premiery

W połowie roku 1982 roku projekt nowoczesnej, przednionapędowej Skodyotrzymał zielone światło od ministerstwa oraz bardzo szybki termin wdrożeniado produkcji wieloseryjnej na początek sezonu 1985. W ten sposóbpowstała popularna Skoda Favorit.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019