Wyszukiwałeś:

Fcc

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fcc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Oferty na A1 już złożone

9 konsorcjów złożyło wstępne oferty udziału w przetargu na budowę ieksploatację autostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice - informuje GDDKiA.Piątek, 18 listopada był ostatnim dniem składnia ofert na budowę tego ponad180 km odcinka.

 

Terenowe coupe Fiata

Nie, to nie pomyłka. Fiat zaprezentował prototypowy model FCC z dośćniszowego segmentu offroadowych coupe. Niestety, miało to miejsce na targach wSao Paolo i raczej nie ma co liczyć na pojawienie się tego auta na drogachEuropy.

 

Iveco Stralis na CNG

Ciężarówki Iveco Stralis od niedawna mogą być zasilanerównież sprężonym gazem ziemnym CNG (Compressed Natural Gas).Samochody te stanowią dopełnienie oferty pojazdów Iveco zasilanych CNG,która obecnie spełnia potrzeby transportowe praktycznie we wszystkichsegmentach pojazdów użytkowych: gama Daily (3,5-6,5 t), EuroCargo (12-16t) oraz Stralis (18-26 t) z silnikami o mocach od 106 do 272 KM.

 

Przetarg na S17 Kurów – Lublin – Piaski w toku

11 ofert wpłynęło w drugim etapie przetargu na budowę drogi ekspresowej S17Kurów – Lublin – Piaski na odcinku od węzła Witosa dopoczątku obwodnicy Piask wraz z nowym dojazdem do Świdnika. Zwycięzcęprzetargu poznamy pod koniec września, a umowa zostanie zawarta wpaździerniku.

 

Ponad 490 mln zł na budowę odcinka S17 Dąbrowica - Lubartów

Hiszpańsko-polskie konsorcjum firm: FCC Construccion (lider, Hiszpania) i Erbud(partner, Polska) złożyło najkorzystniejszą ofertę na budowę drogiekspresowej S17 pomiędzy węzłami Dąbrowica i Lubartów. Pracezwiązane z budową wyceniono na ponad 490 mln zł.

 

Małe obwodnice na S61 z unijnym dofinansowaniem

Obwodnice Stawisk i Szczuczyna mają zapewnione unijne dofinansowanie –maksymalnie na poziomie odpowiednio: 34,2 mln zł. i 35,4 mln. zł. Oba odcinkipowstaną w ciągu planowanej drogi ekspresowej S 61, w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

 

Wykonawca obwodnicy Szczuczyna rezygnuje z budowy

O zamiarze odstąpienia od umowy na budowę 8-kilometrowego odcinka obwodnicySzczuczyna w województwie podlaskim poinformował Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad koncern FCC (wykonawca tego kontraktu). Budowatej obwodnicy rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku i miała potrwać 15miesięcy.

 

Będzie nowy przetarg na obwodnicę Szczuczyna

Budowę obwodnicy Szczuczyna w ciągu planowanej drogi ekspresowej S61 dokończynowy wykonawca. - Dotychczasowy, hiszpańska firma FCC, mimo wielokrotnychwezwań ze strony GDDKiA o nadrobienie zaległości i realizację zadania, niepodjęła prac w wyznaczonym terminie. Wykonawcy nie pomogła nawet wypłaconawcześniej przez inwestora zaliczka.  W tej sytuacji GDDKiA odstąpiła odumowy z dniem 22 czerwca 2013 roku - zaznaczają drogowcy  z GDDKiA.

 

Kto dokończy obwodnicę Szczuczyna?

Dokładnie 13 miesięcy od daty rozpoczęcia robót (bez okresówzimowych) będzie miał nowy wykonawca na wybudowanie obwodnicy Szczuczyna, zktórą nie poradziła sobie hiszpańska firma FCC. GDDKiA ogłosiłaprzetarg na dokończenie tej ważnej inwestycji, leżącej w ciągu planowanejdrogi ekspresowej S61: Ostrów Mazowiecka - Łomża –Augustów – Budzisko (granica z Litwą).

 

Znany wykonawca obwodnicy Szczuczyna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyłoniła wykonawcę8-kilometrowej obwodnicy Szczuczyna w ciągu drogi krajowej nr 61. FirmaPol-Aqua zastąpi hiszpańską firmę FCC, która miała poważneopóźnienia na tej inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018