Wyszukiwałeś:

Ferdynand X

Porsche X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ferdynand Porsche

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Diesel w Porsche Cayenne

Przepis wg Porsche na to jak sie zeszmacic zrobic paskudnego suv-a i wmowic wszystkim ze Ferdynand Porsche tez chcialby takim jezdzic i na deser wpakowac mu diesla o mocy o ktorej kazdy fan prawdziwych sportowych maszyn po prostu marzy mam nadzieje ze chociaz Ferrari I Lambo nie popelnia tego sam...

 

Elektryczne déjà vu

Kilka dni temu, kiedy pisaliśmy o historii napędu 4x4, wspomnieliśmy oistotnym wkładzie w ewolucję tego mechanizmu, pojazdu zaprojektowanego przezFerdynanda Porsche. Jednak dzieło o nazwie Lohner-Porsche było wyjątkowejeszcze pod jednym względem - zerowej emisji spalin.

 

Nowe inwestycje Porsche

Porsche potwierdziło niedawno chęć zainwestowania 150 milionów euro wjego ośrodek badawczy Weissach R&D - takie są wymagania"góry", czyli szefostwa Grupy Volkswagen.

 

Urodziny legendarnego członka rodziny Porsche

Ferdinand Alexander Porsche, syn Ferryego Porsche i wnuk Ferdinanda Porsche,obchodzi właśnie swoją 75 rocznicę urodzin.

 

Porsche 356 SC - Austriacki protoplasta

Porsche 356 był bliskim krewniakiem Volkswagena 1200 "Garbusa".Dopiero po licznych modyfikacji stał się prawdziwym sportowcem. Przedstawiamyprotoplastę słynnego modelu 911 - Porsche 356.

 

Ferdynand Porsche nie żyje

Twórca kultowego Porsche 911 nie żyje. Ferdynand Aleksander Porscheumarł w wieku 76 lat w Salzburgu.

 

Porsche kupiło tor Nardo

Od teraz Porsche może testować swoje modele na swoim własnym torze testowym.Producent aut sportowych ze Stuttgartu właśnie przejął włoski tor Nardo.

 

Porsche odsłania tajemnice swojego muzeum

Muzeum Porsche to miejsce, które powinien odwiedzić każdy fan, nietylko marki z Zuffenhausen, ale każdy kto pasjonuje się światem czterech kółek.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Elektryczna powtórka z historii

Ferdynand Porsche zapisał się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji.Mało kto wie, że zdolny inżynier był pionierem w skonstruowaniu pierwszychnapędów 4x4, który zaadoptował do pojazdu Lohner-Porsche. Jednakto dzieło było wyjątkowe jeszcze z jednego powodu - zerowej emisji spalin.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ferdynand Porsche".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019