Wyszukiwałeś:

Ferrari X

HY X

KERS X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ferrari HY KERS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Przyszłość silników Ferrari

Amedeo Felisa, który jest dyrektorem w Ferrari zdradził w zeszłotygodniowej rozmowie z serwisem Autocar plany marki dotyczące przyszłości. Przyszłość ta bliska, i ta odległa dotyczy jednostek napędowych z Maranello.

 

Ferrari odsłania rąbek tajemnicy

Podczas targów w Pekinie Ferrari dumnie prezentuje swój najnowszymodel, F12berlinetta. Jednak najciekawszą premierą na stoisku Ferrari jest technologia HY-KERS.

 

Technologia HY-KERS Ferrari

 

Podczas targów w Pekinie Ferrari pokazało ostateczną wersję technologi HY-KERS, która w wersji produkcyjnej zadebiutuje w następcy modelu Enzo.

 

Następca Ferrari Enzo piekielnie szybki

Pierwsza seryjna hybryda od Ferrari pojawi się w 2013 roku. Technologia stworzona przez włoskich inżynierów zadebiutuje w następcy Enzo.

 

Ferrari przedstawia monokok następcy Enzo

Tegoroczna impreza motoryzacyjna w stolicy Francji nie przyniosła spektakularnej premiery od Ferrari. Nie oznacza to, że włoski producent autsportowych pokazał tylko najnowszą gamę aut. Na stoisku Ferrari dziennikarzeoblegali coś bardzo ciekawego.

 

Oto nieunikniona przyszłość

Nikt już się nie dziwi, gdy któryś z producentów prezentujeauto hybrydowe. Teraz każdy przy okazji takiej prezentacji stara sięodnaleźć nowe rozwiązania techniczne, a duża ilość osób fascynujesię hybrydami. Technologia ta zaraziła supersportwe auta. Supersportowehybrydy to nieunikniona przyszłość.

 

Następca Ferrari Enzo zadebiutuje w Genewie

Od dawna w mediach pojawia się wiele informacji na temat tego superauta. Nawielu portalach praktycznie co kilka dni pojawiają się nowe zdjęcia szpiegowskie, ukazujące najnowsze Ferrari ukryte pod kamuflażem. Wszytko wyjaśni się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

 

LaFerrari: Bella następca Enzo

Włosi po raz kolejny pokazali, jak daleko wyprzedzają resztę motoryzacyjnegoświata. W Genewie, tuż przed godziną 12.00, Ferrari zaprezentowało swój najnowszy model, który jest następcą kultowego Enzo. Jedynedo czego można się przyczepić to nazwa - LaFerrari.

 

Ferrari: Nie dla aut elektrycznych, hybrydy jak najbardziej

"Nie wierzę w elektryczne samochody, ale mocno wierzę w hybrydy",tymi słowami prezes Ferrari, Luca di Montezemolo zapowiedział przyszłość producenta z Maranello.

 

Ferrari FXX K: Hybrydowa bestia na tor

Plotki pojawiały się już od dawna, w Internecie krążyły rendery auta.Dziś Ferrari uśmiecha się do wszystkich, a szeroko do konkurencjiprezentując po raz pierwszy oficjalnie model FXX K, który bazuje na LaFerrari.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ferrari HY KERS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019