Wyszukiwałeś:

Ferrari X

Sergio X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ferrari Sergio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Zmarł Sergio Scaglietti

Wczoraj świat obiegła bardzo smutna informacja, która najbardziej smuci włoską firmę Ferrari. W niedzielę w wieku 91 lat zmarł Sergio Scagliettizałożyciel Carrozzeria Scaglietti.

 

Prezes Ferrari zaniemówił

Według portalu insideline.com szef Ferrari, Luca Cordero di Montezemolo byłpod wrażeniem nowego Vipera. Podobno na widok nowej żmii oniemiał.

 

Zmarł Sergio Pininfarina

Świat motoryzacji stracił kolejną postać, która odpowiedzialna byłaza wiele legendarnych modeli. W wieku 85 lat zmarł Sergio Pininfarina.

 

Luca di Montezemolo nadal za sterami Ferrari

Dowodzić firmą to szuka nie łatwa, a stać na czele potężnej globalnejmarki to już wyzwanie, któremu sprostać mogą nieliczni. Na czelemarki Ferrari nadal będzie stać Luca di Montezemolo, który będziewspierany przez Amedeo Felisę.

 

Tylko 6 egzemplarzy wyjątkowego Ferrari

W 2013 roku na targach w Genewie pokazano wyjątkowy model koncepcyjny -Pininfarina Sergio. Dziś okazuje się, że Ferrari zbuduje sześć egzemplarzytego modelu. Oczywiście samochód zostanie dostosowany do potrzebprodukcji.

 

Wyjątkowe Ferrari Sergio w wersji produkcyjnej

Podczas zeszłorocznych targów w Genewie można było podziwiaćwyjątkowy koncept Pininfarina Sergio. Model ten powstał w hołdzielegendarnego włoskiego projektanta, który przez długie lata tworzyłnadwozia modeli Ferrari. Wersja produkcyjna nie jest niestety już takoszałamiająca jak auto studyjne.

 
 
 

Jedyny sedan od Ferrari na sprzedaż

Ferrari to przede wszystkim potężne superauta z centralnie umieszczonymi silnikami i bezkompromisowym nadwoziem o linii podporządkowanej osiągom. I tosię raczej nie zmieni - tym cenniejsze jest unikalne Ferrari Pinin, totalniezaprzeczające charakterowi aut z Maranello.

 

Nowości Ferrari - LaFerrari Spider i nowe hybrydy

Sergio Marchionne potwierdził, że są klienci na LaFerrari Spider więc takieauto trafi niedługo do oferty - oczywiście w bardzo limitowanej serii.Potwierdził także, że włoska marka będzie co raz częściej wykorzystywała napędy hybrydowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ferrari Sergio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019