Wyszukiwałeś:

Fh12

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fh12

Spróbuj też wyszukać: volvo fh 12

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wątek na forum: Najbardziej ekologiczne Volvo

Te nowe FH co wyszły to są dobre auta i mocne ja jeździłem fh12 tym 3generacji to dobre auta. Pozdrawiam PAWTRANS moją byłą firme ~Gregor

 

Niezwykła ciężarówka

W związku z wprowadzeniem na rynek nowej maszynki do golenia dla mężczyznfirma Gillette zbudowała specjalną ciężarówkę, przystosowaną doprzeprowadzania w niej testów produktu.

 

Volvo: Szpital na kołach

Firma medyczna Vanguard Healthcare Solutions zleciła firmie Volvo zbudowanie nabazie modelu FH12 6x2 centrum medycznego. Samochód został specjalnieprzygotowany na "Dni endoskopii". Wartość całego zamówienia wynosi około1miliona funtów.

 

Ponad 800 tys. km na jednej oponie

Dokładnie 801 090 kilometrów wynosi dystans, który na jednymzestawie opon napędowych Bridgestone M729 pokonał duński kierowca PoulJensen.

 

Pierwsze Volvo FH już u polskiego klienta

Pierwszy zamówiony w Polsce egzemplarz nowego Volvo FH został przekazanyprzewoźnikowi podczas uroczystości, która odbyła się w sobotę 13kwietnia w Gdańsku. Ten ciągnik siodłowy zasilił flotę firmy Krajtrans zeZblewa.

 

Nordglass poszerza swoją ofertę

Nordglass po raz kolejny poszerzył asortyment produkowanych szyb samochodowych.Firma posiada dwie fabryki tj. w Koszalinie i Słupsku, w którychprodukowane są szyby do ponad 1150 najpopularniejszych w Europie typówpojazdów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018