Wyszukiwałeś:

Fiesta X

RS X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Fiesta RS dołączy do gamy!

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych szpiegowskich zdjęciach Focusa RS, lecz dziśmotoryzacyjny świat obiegły informacje o tym, że istnieje szansa by doprodukcji weszła ekstremalna wersja Forda Fiesty.

 

Będzie sportowa Fiesta

Parę dni temu uwagę fotografów pracujących w okolicach toruNurburgring przyciągnęła zamaskowana Fiesta. Prawdopodobnie jest to prototypwersji ST w fazie ostatecznych testów.

 

Nowa rajdówka Forda

W trakcie Salonu Samochodowego w Paryżu został oficjalnie zaprezentowanyzupełnie nowy Ford Fiesta RS World Rally Car, który zadebiutuje wzawodach w trakcie Rajdu Szwecji, otwierającego Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA2011.

 

WRC: Fiesta RS WRC zaprezentowana

Po siedmiu latach dominacji Sebastiena Loeba i Citroena, Ford zamierza wreszcieprzeciągnąć środek ciężkości rajdowych sukcesów w swoim kierunku.Na Racing Car Show w Birmingham ekipa M-Sportu zaprezentowała oficjalnie nowąFiestę RS WRC na sezon 2011.

 

Ford Fiesta RS WRC

 

Sportowy Ford Fiesta RS WRC zaprezentowany został na targach Autosport International Racing Car Show w Birmingham.

 

Ford Fiesta przejmie rolę Focusa

Serwis Autocar donosi, że w najbliższych lata możemy nie zobaczyć już Focusa RS. Zamiast tego rolę cywilnej rajdówki w gamie modelowej Forda przejmie Fiesta.

 

Maluch z bicepsami - Ford FieSTa

Wśród dostępnych na rynku hot-hatchy z segmentu B może i nie jestnajmocniejszy, jednak gwarantuje taką frajdę z jazdy, jak mało który zrywali. Jeśli więc oczekujesz więcej niż odrobiny szaleństwa zakierownicą, a nie jest Ci potrzebna druga para drzwi, ani pojemny bagażnik,wówczas Ford Fiesta ST powinien znaleźć się na Twojej krótkiejliście potencjalnych nabytków.

 

Wątek na forum: Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

jeśli autor tak się podniecił fiestą st to może i lepiej żeby odpusćił sobie takie marki jak ferrari, lambo czy pagani, widocznie to nie dla niego, a... bym zapomniał, może wystarczy mu fabia RS dla zaspokojenia swoich marzeń ~kwak

 

Kubica pojedzie jednak w WRC! Fordem!

Spełniły się marzenia Roberta Kubicy i oczekiwania jego kibiców. Wprzyszłym sezonie zobaczymy ponownie Roberta Kubicę na rajdowych szlakach,tyle że tym razem za kierownicą ekstraklasowego Forda Fiesty RS WRC.

 

Ford Fiesta ST200 - jeszcze lepsza

Ford od miesięcy pracował nad tajemniczym modelem Fiesty. Niestety niedoczekaliśmy się prezentacji modelu Fiesta RS - na osłodę pokazano215-konną odmianę modelu ST. Też jest szybka!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019