Wyszukiwałeś:

Fiesta X

S2000 X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta S2000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Fiesta S2000 w budowie

Jeszcze tylko kilka tygodni prac w zamkniętych garażach M-Sport, apóźniej pierwsze testy drogowe. Ford poinformował, że prace nadstworzeniem auta rajdowego klasy S2000 na bazie modelu Fiesta, idą pełnąparą.

 

Hirvonen pojedzie Fiestą?

Rajdowe zaplecze WRC ponownie huczy od plotek. Mikko Hirvonen podobno jestprzymierzany do startu Fordem Fiesta S2000 w finałowej rundzie IRC - RajdzieSzkocji.

 

Pierwsze testy Fiesty S2000

Zaledwie pół roku prac rozwojowych i już kręci pierwsze, testoweokrążenia. Pierwsze kilometry ma wreszcie za sobą rajdowy model Fiesty,który ma skutecznie wprowadzić Forda do rywalizacji w grupie S2000.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

WRC: Kościuszko na podium S2000

W Meksyku pierwsze podium i pierwsze punkty dla Michała Kościuszko i MaćkaSzczepaniaka. Jadący Fordem Fiesta S2000 Polacy w barwach Dynamic World RallyTeam zajęli trzecie miejsce w Corona Rally Mexico zdobywając tym samym6 punktów w klasyfikacji SWRC.

 

RSMP: Sołowow sprawdzał Fiestę S2000

W miniony weekend Michał Sołowow i Maciek Baran przeprowadzili na DolnymŚląsku dwudniowe testy Peugeota 207 S2000 oraz Forda Fiesty S2000 przedzbliżającym się sezonem w Rajdowych Mistrzostwach Polski. W zmiennychwarunkach pogodowych kielecko-krakowski duet pokonał  270 kilometrów na asfaltowych drogach w okolicach Wałbrzycha.

 

SWRC: Kościuszko testował Fabię S2000

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół DynamicWorld Rally Team przygotowują się do startu w Rajdzie Portugalii, 6.rundzieMistrzostw Świata. Dzisiaj Michał Kościuszko ustawiał Skodę Fabię S2000,za kierownicą której wystartuje na szutrowych trasach Rajdu Portugalii.

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Rally Ypres: Życiówka Sołowowa

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli czwarte miejsce wklasyfikacji generalnej GEKO Ypres Rally w Belgii - czwartej rundzie rajdowychMistrzostw Europy i piątej cyklu Intercontinental Rally Challenge. ZałogaCersanit Rally Team triumfowała w punktacji ME, wyprzedzając aktualnegomistrza Starego Kontynentu, Włocha Lucę Rossetiego (Abarth Grande PuntoS2000).

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta S2000".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019