Wyszukiwałeś:

Fire

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fire

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Fiat Uno: DOBRE AUTKO

4 Nigdy przez 7 lat, nie miałem problemów ztym samochodem. Za przyzwoitą cenę miałem całkiem faine autko. Jechałem nateście z szybkością nawet 150 km/h, normalnie można śmiało jechać 100/120km/h.

 

Fiat Uno: loteria...:/

3.25 Są tacy co chwalą tą wersje uno, jaraczej nie polecam. Ogólnie fajne, przyjemne autko, pakowne itp, aledostepność cześci słaba i za bandyckie pieniądze. Polecam wersje uno zsilnikami fire, a problemow nie będzie:)

 

Fiat Uno: jest ok

3.5 obecnego fiata uno kupilem w salonie w2000r. Przejechałem nim prawie 150 tys w 9 lat i muszę przyznać że jestemzadowolony z tego samochodu. Silnik fire praktycznie bezawaryjny i dynamicznyjak na swoją pojemność, blachy ok, jak narazie nie widać ...

 

Elegancki Ypsilon

Nowa Lancia Ypsilon jest następczynią udanego modelu z 1985 roku, który dodnia dzisiejszego podbił serca ponad 1.800.000 europejskich klientów.

 

Fiat Idea wjeżdża do Polski

W marcu (11-13.03 Drzwi Otwarte) w polskich salonach Fiata pojawi się wsprzedaży Fiat Idea. Ten minivan oferowany będzie w początkowej fazie wdwóch wersjach silnikowych oraz dwóch pakietach wyposażenia.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

Nowe Doblo

Na zaczynających się właśnie targach European Road Transport Show 2005 wAmsterdamie Fiat zaprezentuje nowe Doblo.

 

Producent gaśnic przenosi produkcję do Polski

Gloria GmbH, największy w Europie producent przenośnych gaśnic, rozpocząłrekrutację do nowej fabryki w Ropczycach (woj. podkarpackie). W kwietniu 2007roku fabryka uzyska pełną zdolność produkcyjną.

 

Dwie limitowane serie Defendera

Latem tego roku w salonach sprzedaży Land Rovera pojawią się dwie specjalneserie modelu Defender - Fire oraz Ice. Na polskim rynku dostępnych będziejednak tylko 15 sztuk z tej serii.

 

Land Rover Defender jak lód i ogień

Dwukolorowe nadwozie, dwie wersje stylistyczne i komplet sportowych foteliRecaro. Tak o to przedstawiają się dwie specjalne edycje legendarnejterenówki Land Rover Defender.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019