Wyszukiwałeś:

Fisker

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fisker

Spróbuj też wyszukać: feaer lancia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Fisker dodaje koni

W ubiegłym roku firma Fisker zaprezentowała wzmocnioną do 610 KM wersjęsilnika AMG V8 w jednym ze swoich unikatowych modeli o nazwie Tramonto. W tymroku tuner samochodów zaprezentuje ponad 700-konny model Tromonto-Showcarbazujący na Mercedesie SL 65 AMG.

 

Fisker Karma prawie gotowy

Firma Fisker Automotive czyni ostatnie kroki w kierunku wprowadzenia doprodukcji swojego samochodu hybrydowego zasilanego z gniazdka. Podpisano jużkontrakt z fińską fabryką Valmet Automotive, która zajmie się budowąaut od końca 2009 roku.

 

Fisker Karma na torze

Poprzedni weekend był bardzo pracowity dla samochodu Fisker Karma. Hybrydowawyścigówka zadebiutowała na torze Laguna Seca.

 

Jedyny Fisker na sprzedaż

Na sprzedaż w jednym z domów aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych zostałwystawiony bardzo rzadki okaz. Jest to Fisker Latigo CS, prototyp z numerem 000.

 

Fisker Karma już gotowy

Dosyć długo kazał na siebie czekać. W końcu jednak jest i będzie można gozobaczyć na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Paryżu. Fisker Karmaw wersji plug-in hybrid do sprzedaży trafi już w przyszłym roku.

 

Fisker wystartował

Fisker Automotive właśnie rozpoczął w Finalndii produkcję swojegohybrydowego modelu Karma.

 

Fisker z silnikami BMW

Fisker podpisał umowę z koncernem BMW na temat wykorzystywania bawarskichjednostek do napędzania swoich samochodów.

 

Tajemniczy Fisker

O samochodach elektrycznych można dyskutować godzinami, a najczęściejporuszany temat to kwestia wyglądu tych aut. Większość z nich nie wzbudza wnas pozytywnych emocji. Jednak zdarzają się perełki jak choćby ta z logiemFisker'a

 

Fisker Karma otrzymał potwierdzenie TÜV

TÜV (Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) niemiecka organizacja testującai poddająca ocenie produkty przemysłowe potwierdziła zakres samochodu FiskerKarma.

 

Fisker EMotion - nowy, elektryczny supersamochód

Fisker wraca do życia. Po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu ujrzeliśmywersję produkcyjną modelu EMotion. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, dalekomu do poprzedniego wcielenia, czyli modelu Karma.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019