Wyszukiwałeś:

Fluence X

Z X

E X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fluence Z E

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Elektryczne Renault Fluence od 2011

Elektryc<em>zem>na wersja Renault <em>Fluenceem>, kt&oacute;rej <em>zem>apowiedź stanowi koncepcyjnysamoch&oacute;d <em>Fluenceem> <em>Zem>.E. Concept będ<em>zem>ie produkowana w tureckim <em>zem>akład<em>zem>ieRenault w Bursie. Model wejd<em>zem>ie do produkcji w pierws<em>zem>ym p&oacute;łroc<em>zem>u 2011roku.

 

Renault Fluence: Limuzyna w rozmiarze mini

Kompaktowe sedany powoli <em>zem>ac<em>zem>ynają pr<em>zem>ypominać gatunek wymierający.Pr<em>zem>ynajmniej jeśli chod<em>zem>i o rynek europejski. Nie o<em>zem>nac<em>zem>a to jednak, że abyd<em>zem>iś stać się posiadac<em>zem>em takiego samochodu, musimy udać się dokraj&oacute;w a<em>zem>jatyckich bądź afrykańskich, gd<em>zem>ie cies<em>zem>ą się one dużymw<em>zem>ięciem. Jednym <em>zem> takich modeli jest Renault <em>Fluenceem>, auto w sumie dobre, alechyba jednak nie na tyle pr<em>zem>ełomowe, żeby <em>zem>mienić postr<em>zem>eganie średniejwielkości sedan&oacute;w.

 

Elektryczne Twingo w 2014 roku

W drugiej połowie 2014 roku Renault wprowad<em>zem>i elektryc<em>zem>ną wersję malutkiegoTwingo o na<em>zem>wie Twingo <em>Zem>.E., kt&oacute;re będ<em>zem>ie piątym elektryc<em>zem>nymsamochodem francuskiego producenta.

 

Elektryczne modele Renault już w Polsce

Na polski rynek Renault wprowad<em>zem>a dwa pierws<em>zem>e w 100% elektryc<em>zem>ne modele. Cenyro<em>zem>poc<em>zem>ynają się od 109 990 <em>zem>ł brutto <em>zem>a model <em>Fluenceem> <em>Zem>.E. ora<em>zem> 79 900 <em>zem>łnetto <em>zem>a Kangoo <em>Zem>.E.

 

Znamy ceny nowego Renault Fluence'a

Tak jak operacja plastyc<em>zem>na ma pom&oacute;c osobom <em>zem> kompleksami w poprawieniuswojego wyglądu, a pr<em>zem>y tym w poleps<em>zem>eniu swojej samooceny, tak facliftingc<em>zem>ęsto ma poprawić samoch&oacute;d nie tylko <em>zem> wyglądu. Renault <em>Fluenceem>operacja plastyc<em>zem>na była bard<em>zem>o potr<em>zem>ebna. 

 

100 tys. aut z zerową emisją od Renault-Nissan

Koncern Renault-Nissan otwiera s<em>zem>ampana i <em>zem>apewne pr<em>zem>y kolacji <em>zem>wegetariańskimi potrawami będ<em>zem>ie fetował do białego rana sw&oacute;jnajnows<em>zem>y sukces.

 

Renault Fluence 1.6 dCi: Lekcja ekologii

Gdyby w s<em>zem>kole wprowad<em>zem>ono pr<em>zem>edmiot "ekologia", jednym <em>zem> lekcyjnycheksponat&oacute;w m&oacute;głby być testowany pr<em>zem>e<em>zem> nas Renault <em>Fluenceem>. Niedość, że "wypija" mniej niż wielbłąd, to jes<em>zem>c<em>zem>e uc<em>zem>y kierowcę<em>zem>asad ecodrivingu. I to ws<em>zem>ystko <em>zem>a całkiem pr<em>zem>ystępną cenę.

 

Ekologiczny koncept z Francji

Renault na targi do Paryża pr<em>zem>ywie<em>zem>ie nowy, studyjny model - Eolab. Francu<em>zem>im&oacute;wią, że stwor<em>zem>ył jeden <em>zem> najbard<em>zem>iej wydajnych samochod&oacute;wostatnich lat.

 

Renault Eolab Concept

 

Napęd hybrydowy pochod<em>zem>i <em>zem> modeli <em>Zem>.E. Renault. Auto w trybuie elektryc<em>zem>nym mo<em>zem>e osiągnąć maksumalny <em>zem>asięg 60 km, a średnie spalanie wynosi 1 l/100 km. Eolab Concept <em>zem>adebiutuje w Paryżu na targach motory<em>zem>acyjnych. 

 

Utrata wartości - auta elektryczne wśród najgorszych

Brytyjska organi<em>zem>acja Glass's badająca rynek motory<em>zem>acyjny, pr<em>zem>edstawiła najnows<em>zem>e badania na temat utraty wartości nowych samochod&oacute;w. Oka<em>zem>uje się, że po roku eksploatacji najmniej warte jest elektryc<em>zem>ne Renault.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fluence Z E".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019