Wyszukiwałeś:

Flying X

Spur X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Flying Spur

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Znana cena nowego Bentleya

Producent luksusowych samochodów marki Bentley podał do publicznejwiadomości cenę, jaką trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczemnajnowszego produktu marki - modelu Continental Flying Spur.

 

Bentley Flying Spur w przyszłym roku

W południowej części Europy Bentley przeprowadza testy zamaskowanego mułatestowego nowego modelu, który uzupełni gamę modelową w przyszłym roku.

 

Bentley zapowiada nową generację Flying Spur

Dokładnie 20 lutego brytyjska marka z Crewe odsłoni kurtynę i zaprezentujeświatu najnowszą generację limuzyny Flying Spur. Auto fizycznie zadebiutujena targach w Genewie, kilkanaście dni po oficjalnym debiucie.

 

Bentley Flying Spur już oficjalnie

Producent luksusowych aut z Crewe odsłonił swój najnowszy model,który zostanie zaprezentowany światu po raz pierwszy na targach wGenewie. Auto oferowane jest z jednym, ale za to potężnym silnikiem W12.

 

Bentley Continental i Flying Spur odmłodzone

Jak zabrać się do poprawek w aucie tak zbliżonym do perfekcji, jak BentleyContinental? Brytyjczycy byli wstrzemięźliwi w zmianach i lifting tego modeluprzyniósł jedynie delikatne ulepszenia.

 

Bentley Flying Spur Mulliner

Bentley Flying Spur zyskał jeszcze bardziej obfite wnętrze, a to dziękiszeregowi smakołyków, jakie wprowadził Mulliner. Ta wersja powstaładla najbardziej wymagających klientów.

 

Bentley Flying Spur V8 S - luksus na sportowo

Luksusowa limuzyna Bentley'a występuje teraz w nowej, sportowej odmianie. Podmaską potężne V8, a osiągi niemal takie, jak w Porsche 911. Oto nowy BentleyFlying Spur V8 S.

 
 

Bentley Flying Spur - arystokrata od Mansory

Mansory słynie z modyfikacji samochodów sportowych i luksusowych.Efektem ich prac są zazwyczaj pojazdy ociekające bogactwem. Nie inaczej jest wprzypadku nowego, złoto-białego Bentleya Flying Spur

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Flying Spur".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019