Wyszukiwałeś:

Focus X

C X

Max X

. Znaleziono 106 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Focus C Max

Spróbuj też wyszukać: focus cmax ford focus c max spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 106 wszystkich):

Ford Focus C-Max: Jazda na Maxa

Jedną z najbardziej popularnych obecnie klas samochodów wydają siębyć minivany. Od stycznia tego roku również Ford jest obecny w tymsegmencie, poprzez wprowadzenie modelu Focus C-Max.

 

Ford Focus C-Max: Dynamicznie, oszczędnie i rodzinnie

Czy minivany z silnikami diesla to przyszłość europejskiego rynkumotoryzacyjnego? Choć tak kategorycznie nie chcemy przesądzać, to jednaksporo prawdy kryje się w tej tezie.

 

Prapremiera C-Maxa

Ford Focus C-Max zadebiutował na rynku przed czterema laty. Wraz z jegomodernizacją zmieniona zostanie także jego nazwa. Pozostanie po prostu FordC-Max, z którego zapowiedzią będzie się można zapoznać na zbliżającychsię targach w Bolonii.

 

Odmieniony Ford C-Max

Zmiany w nowym wcieleniu Forda C-Max obejmują przede wszystkim zmienionąnazwę, już nie Ford Focus C-Max, oraz odświeżone i bardziej dynamiczneoblicze wraz z wieloma modyfikacjami i nowym wyposażeniem.

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstoprzewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którątrzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzodobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćkomfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąnasze wymagania.

 

Ford C-Max: DSG na celowniku

Dwusprzęgłowe skrzynie to dość nowy wynalazek, którego zadaniem jestograniczenie wszelkich wad, jakie są przypisywane automatycznym przekładniom.Pionierem tej technologii jest Volkswagen ze swoim DSG, jednak w szranki zniemieckim koncernem próbuje stanąć Ford z przekładnią PowerShift,której wady i zalety mieliśmy właśnie możliwość sprawdzić przyokazji testu Forda C-Max.

 

Focusy C-MAX z korozją

Ford Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Ford FocusC-MAX z silnikiem 1,6 L Duratorq-TDCi (DV Diesel) może dojść do korozjielementów układu chłodzącego.

 

Ford C-Max: Nie tylko dla mini-rodzin

Kiedy pojawił się po raz pierwszy na rynku w 2003 roku, nazywał się jeszczeFocus C-Max i był drugim obok Galaxy przedstawicielem segmentu minivanóww ofercie Forda. Dziś jest już samodzielnym modelem, bez Focusa w nazwie, i maaż trzech braci wśród rodzinnych modeli z błękitnym owalem na masce.Czy w tym gąszczu minivanów najnowszy Ford C-Max poradzi sobie i do kogotak naprawdę jest skierowany ten model?

 

Możliwe korozje w Focusach

Ford Polska powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że wniektórych egzemplarzach modeli Ford Focus i Ford Focus C-Max mogąpojawić się ogniska korozji wywołane... solą.

 

Czy warto kupić: Ford (Focus) C-Max I (2003-2010)

Zbudowany na tej samej płycie podłogowej, co debiutujący na rynku rokpóźniej Focus II, Ford C-Max pierwszej generacji to świetnepołączenie niewielkiego auta rodzinnego z właściwościami jezdnymi naniezłym poziomie. Szukając jednak używanego C-Maxa warto pamiętać ousterkach, jakie mogą występować w tym modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Focus C Max".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019