Wyszukiwałeś:

Focus X

CNG X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Focus CNG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Ford Focus w wersji CNG

ale gdzie to tankowac??? dziesiec stacji w calym kraju, coz to za interese . ~robin hood

 

Premiera Forda Focusa CNG

Podczas międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AMI Lipsk zostaniezaprezentowany nowy Ford Focus CNG. Na wspólnym stoisku Forda oraz firmyCNG-Technik GmbH można będzie zobaczyć nowy, "ekologiczny" produkt koncernuzasilany gazem ziemnym.

 

Ford Focus w wersji CNG

Rok temu na wystawie samochodowej AMI w Lipsku Ford zaprezentował studyjnąjeszcze wersję Focusa napędzaną gazem ziemnym (CNG). Dokładnie rokpóźniej, również przy okazji targów w Lipsku zostanie zaprezentowana jużwersja produkcyjna tego modelu. Do sprzedaży trafi on tuż po premierze.

 

Nowa twarz Focusa

Ford Focus, najważniejsze dziecko koncernu spod znaku błękitnego owalu,przeszedł właśnie małą operację plastyczną. Jego wygląd nabrał więcejdynamiki, wnętrze zyskało na jakości, a układ jezdny pozostał tak samodoskonały. Na krętych i wąskich, górskich ulicach Nicei mieliśmyokazję spróbować jak jeździ Focus przeznaczony na rocznik modelowy2008.

 

Ekologia czy ściema?

Według Unii Europejskiej paliwa z odnawialnych źródeł, bez znaczeniaczy biodiesel czy etanol, są naszą przyszłością. Za tym stwierdzeniemstoją też producenci samochodów, a wraz z nimi wtórują temurolnicy. Warto jednak przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i rozważyć kilkaaspektów.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Ford Focus do serwisu

Ford Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody Ford Focus wyposażone w tylnehamulce bębnowe mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

A może CNG?

Rosnące nieustannie ceny paliwa zmuszają kierowców do znajdowaniaalternatywnych rozwiązań, które pozwolą skutecznie redukować kosztyeksploatacji samochodu. Od kilkunastu lat dużą popularnością cieszą sięinstalacje LPG. Na rynku funkcjonuje jeszcze jedna, niedoceniana opcja.

 

Oto najlepsze silniki na świecie!

Po raz czternasty w historii odbył się plebiscyt na międzynarodowy silnikroku (International Engine of the Year). Kilkudziesięciu jurorów zcałego świata wybierało najlepsze jednostki napędowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Focus CNG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019