Wyszukiwałeś:

Focus X

RS X

. Znaleziono 114 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Focus RS

Spróbuj też wyszukać: seat leon II cupra nie będzie focus rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 114 wszystkich):

Na celowniku: Ford Focus RS

Jak do tej pory prym wśród aut sportowych Forda na rynku europejskim wiódłmodel Focus ST. Konkurencja wśród kompaktowych sportowców jednak nie spałaprzez ostatni czas, dlatego inżynierowie spod znaku błękitnego owalupostanowili przygotować prawdziwego lidera tego segmentu - Forda Focus RS.

 

Pierwsze zdjęcia Focusa RS

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze, oficjalne zdjęcia nadchodzącegomodelu Focus RS. Samochód trafi na rynek dopiero w roczniku modelowym2009, ale już dziś wywołuje duże emocje.

 

Focus RS na wybiegu

Od kilku miesięcy wiadomo już, że projekt Focus RS otrzymał zieloneświatło od kierownictwa Forda. Jednak do niedawna nie było widać żadnychowoców tych prac. Niemieccy fotoreporterzy przyłapali zamaskowany modelpodczas testów.

 

Ford Focus RS - Hit roku 2009

Bez wątpienia będzie to hit pierwszej połowy 2009 roku. Ford Focus RSnajmocniejsza ośka wśród kompaktów na świecie mimo, że jeszczenie weszła do seryjnej produkcji znalazła już pierwszy 1000 klientów.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Ford Focus RS w specjalnej edycji

Ford wprowadzi na rynek pięć różnych wersji Forda Focusa RS z edycjispecjalnej Le Mans Classic. Modele powstaną w celu uczczenia zwycięstw Forda w24-godzinnym wyścigu Le Mans w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątychubiegłego stulecia.

 

Nadchodzi Ford Focus RS!

Głośno przypominamy! Już za kilka dni, bo 3 lutego, a więc we wtorekpoznamy nową generację Forda Focusa RS. Samochód zostanie pokazanypodczas specjalnej imprezy w Niemczech.

 

Jaki będzie nowy Ford Focus RS?

Jutro Ford zaprezentuje kolejną generację Focusa z oznaczeniem RS. Fani tegomodelu nerwowo obgryzają paznokcie wyczekując oficjalnej premiery. Nie tylkooni. Konkurencja, również pilnie będzie śledzić tę premierę, bo naring wejdzie bardzo twardy zawodnik.

 

Ford Focus RS gotowy do boju z Golfem R

Ford kazał czekać na Focusa RS dość długo. Od zakończenia produkcji drugiej generacji tego auta minęło już prawie 5 lat i wreszcie poznaliśmykonkurenta dla Volkswagena Golfa R.

 

Ford Focus RS gotowy na Goodwood - znamy moc silnika!

Ford nie zawiódł oczekiwań zniecierpliwionych fanów - Focus RSma aż 350KM mocy maksymalnej, wyciśniętych z silnika stosowanego w Mustangu. Czy ktokolwiek jeszcze chce Subaru WRX STI?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Focus RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018