Wyszukiwałeś:

Focus X

ST X

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Focus ST

Spróbuj też wyszukać: focus rs focus st deska focus st170

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Focus ST powyżej oczekiwań

Ford podsumował pierwszy pełny rok sprzedażowy dla sportowej odmiany STpopularnego modelu Focus. W 2006 roku kompakt spod "błękitnego owalu" zostsprzedany w 15 000 egzemplarzy.

 

Focus ST prawie gotowy

Nowa, trzecia już generacja Focusa będzie bez wątpienia największą gwiazdąna stoisku Forda podczas paryskich targów motoryzacyjnych. Sporymzainteresowaniem zwiedzających będzie cieszyć się też najmocniejsza odmianatego modelu, sygnowana literkami ST, choć będzie to jeszcze wersjaprzedprodukcyjna.

 

Focus ST już niedługo

Ford wpuścił do sieci swoje własne "szpiegowskie" zdjęcie nowegoFocusa w wersji ST.

 

Ford Focus ST-R

Ford przywiózł do Frankfurtu specjalną wersję Focus'a. Samochódstworzony na bazie Forda Focus ST jest jego diabelskim wcieleniem.

 

Nowy Focus ST zadebiutuje w filmie

Najnowsze wcielenie Focusa ST swój debiut będzie miało w przyszłymroku na szklanym ekranie. Auto będzie grało główną rolę w remake'ufilmu pt. „Sweeney”.

 

Ford Focus ST kombi: NonkonformiSTa

Przesłanie sportowych kombi jest zrozumiałe. Mają od czasu do czasuprzypomnieć dorosłemu facetowi,  wiodącemu na co dzień ustatkowaneżycie rodzinne, że jazda samochodem może być jeszcze ekscytująca.Sprawdzamy czy z tej roli właściwie wywiązuje się Ford Focus kombi zdopiskiem ST.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

Wątek na forum: Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

ceny focusa st mogą Wzrosnąć do ponad 140 tys.zł, a ceny Golfa Gtii do ilu mogą wzrosnąć?? takie postawienie sprawy jest mocno nie fair i z góry ma chyba pokazać, że focus jest droższy, a wcale tak przecież nie jest ~homik

 

Oto Ford Focus ST po liftingu

Festiwal Prędkości w Goodwood rozpocznie się już za kilka godzin,  mytymczasem wiemy już jakie zaszły zmiany w Focusie ST.

 

Ford Focus ST: Sportowy Turysta

Choć niebawem straci miano najmocniejszego kompaktowego Forda na rzecz FocusaRS, to wciąż literki ST na przednim grillu i klapie bagażnika budzą szacunekprzechodniów, innych kierowców, a przede wszystkim bezpośrednichrywali w segmencie kompaktowych hot hatchów. Sprawdziliśmy, czym straszynajmocniejsza wersja Forda Focusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Focus ST".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019