Wyszukiwałeś:

Focus X

coupe X

cabriolet X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Focus coupe cabriolet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Ford Focus Coupe-Cabriolet

ktoś wcześniej pisał ,że (cytuję) ten głupi ford wreszcie wypuścił coupe-cabrio ale jest brzydki i ma zbyt długi bagażnik.Ten kto to pisał powinien się leczyć. Focus bardzo fajnie wygląda , ma 2-elementowy dach,mniej skomplikowany od konkurencji(np.vw eos,bmw cc,czy a...

 

Ford Focus Coupe-Cabriolet

Na wystawie samochodowej w Genewie amerykański Ford zaprezentuje kolejnąwersję nadwoziową nowego Forda Focusa. Tym razem będzie to Coupe-Cabriolet.

 

Zamrożony Focus

Podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych, które właśnietrwają w Wielkiej Brytanii, producent samochodów marki Fordzaprezentował bardzo nietypowy pojazd. Jest nim Ford Focus CC wykonany z...lodu.

 

Ford Focus Coupe Cabriolet - pierwsza jazda

Czy jesień to dobry moment na wprowadzenie na rynek kabrioleta? Tak, jeśli maon twardy składany dach, dzięki któremu auto może służyć nam przezcały rok. Taki właśnie jest też i Ford Focus Coupe Cabriolet.

 

Na celowniku: Ford Focus RS

Jak do tej pory prym wśród aut sportowych Forda na rynku europejskim wiódłmodel Focus ST. Konkurencja wśród kompaktowych sportowców jednak nie spałaprzez ostatni czas, dlatego inżynierowie spod znaku błękitnego owalupostanowili przygotować prawdziwego lidera tego segmentu - Forda Focus RS.

 

Nieszczelności w Focusie CC

Około 500 egzemplarzy Forda Focusa CC z łącznej puli 5000 aut jakie trafiłydo sprzedaży w Europie zostanie wezwanych do serwisu. W samochodach stwierdzonobrak szczelności w elementach konstrukcji składanego dachu.

 

Focus CC z nową twarzą

Na targach w Genewie Ford zaprezentuje czteroosobowego Focusa w wersjiCoupe-Cabriolet po faceliftingu. Poza zmienionym przodem, auto otrzyma takżekilka nowych detali wewnątrz kabiny.

 

Ford Focus do serwisu

Ford Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody Ford Focus wyposażone w tylnehamulce bębnowe mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Wadliwe Focusy

W niektórych egzemplarzach modelu Ford Focus, w tym także Focus CC orazC-Max, może dojść do problemów z układem kierowniczym.

 

Ford Focus CC: VIDEO-TEST

Co może wyjść z połączenia niemieckiej staranności i włoskiej finezji? Naprzykład Bratwurst w sosie bolońskim. Przenosząc to na język motoryzacyjnymówimy o aucie, które latem może być kabrioletem, a zimąkomfortowym, dwudrzwiowym coupe. Z kolei przez cały rok będzie Fordem FocusemCC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Focus coupe cabriolet".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018