Wyszukiwałeś:

Ford X

Model X

T X

. Znaleziono 164 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ford Model T

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 164 wszystkich):

Ford Fusion

Ford Fusion to model, który łączy w sobie cechy subkompaktowych auttypu hatchback, minivanów oraz pojazdów terenowo-rekreacyjnych,tworząc tym samym nową kategorię samochodów miejskich przeznaczonychdla osób o aktywnym stylu życia UAV (Urban Activity Vehicle).

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstoprzewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którątrzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzodobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćkomfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąnasze wymagania.

 

Ford Fiesta: Pierwszy "One Ford" + [VIDEO]

We Włoszech, w okolicach Sieny odbyła się europejska prezentacja nowejgeneracji Forda Fiesta. Model ten, który liczy sobie już 32 lata i możeposzczycić się 12 milionami sprzedanych egzemplarzy, jest istotny dla Fordatakże z innego względu. Jest to pierwszy globalny model, tzw. "OneFord", co oznacza, że będzie dostępny na bardzo wielu rynkach aż napięciu kontynentach.

 

Ford C-Max: DSG na celowniku

Dwusprzęgłowe skrzynie to dość nowy wynalazek, którego zadaniem jestograniczenie wszelkich wad, jakie są przypisywane automatycznym przekładniom.Pionierem tej technologii jest Volkswagen ze swoim DSG, jednak w szranki zniemieckim koncernem próbuje stanąć Ford z przekładnią PowerShift,której wady i zalety mieliśmy właśnie możliwość sprawdzić przyokazji testu Forda C-Max.

 

Ford Fiesta: Atrakcyjna kusicielka

Przez ponad 30 lat obecności na rynku Ford Fiesta zyskał duże gronozwolenników, którzy cenili sobie ten model za różnewalory. Jednak dopiero chyba najnowsza generacja małego Forda jako jeden zeswoich głównych atutów uczyniła atrakcyjny, przyciągającyuwagę design. Sprawdziliśmy, czy aby jednak nie kosztem swoich wcześniejszychzalet.

 
 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Jedyny taki Ford w Polsce

Fani zabytkowych samochodów powinni być wniebowzięci. 29 grudnia wmuzeum motoryzacji "Old Timers Garage" oglądać będzie można jedynyw Polsce zabytkowy Ford T w rajdowej wersji Speedster z 1914 roku.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Top 10 ojców motoryzacji

Zdecydowanie to będzie ranking subiektywny. Wszystko dlatego, że ciężkojest jednoznacznie wybrać dziesięć postaci, które miały ogromnywpływ na świat czterech kółek. Postanowiliśmy jednak zmierzyć sięz postawionym zadaniem i oto dziesięciu, bez których dzisiejszy światmotoryzacji nie wyglądałby tak samo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ford Model T".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019