Wyszukiwałeś:

Forester X

sti X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Forester sti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Impreza i Forester z dieslami

Po wprowadzeniu do sprzedaży modeli Legacy i Outback z jednostkamiwysokoprężnymi, teraz Subaru zdecydowało się na identyczne posunięcie zImprezą oraz Foresterem. Premiera światowa już na wystawie w Paryżu, adebiut rynkowy jeszcze podczas tegorocznej jesieni.

 

Usportowiony Forester

Subaru pokazuje najbardziej usportowioną wersję swojego największego auta wofercie - Forestera tS STi.

 

Subaru Forester prawie STI

Subaru szykuje specjalną edycję modelu Forester wzorowaną na koncepcyjnejwersji Forestera S-Edition, która została zaprezentowana na targachmotoryzacyjnych w Australii. Nowa wersja nazwana tS dostępna będzie tylko wJaponii w limitowanej ilości 300 sztuk.

 

Nagroda dla Subaru Forestera

Mamy wrażenie, zresztą nie tylko my, że w Belgii za dużo się nie dzieję,zatem informacja od Subaru o nagrodzie właśnie w tym kraju trochę naszaskoczyła.

 

Ponad 7 tys. Subaru do serwisu

Korodujące przewody układu hamulcowego są powodem rozpoczęcia akcjiserwisowej czterech modeli marki Subaru.

 

Subaru Forester tS - najbardziej rasowy z gamy

Od dzisiaj Japończycy mogą kupić topową wersję Subaru Forestera - model STI tS. Sportowy crossover spod znaku plejad otrzymał kilka ciekawych usprawnień i bardziej dynamiczny styl.

 
 

Imprezy i Forestery do serwisu

Polski oddział importera aut marki Subaru ogłosił akcję naprawczą, w ramachktórej do serwisów wzywani będą właściciele niektórychegzemplarzy modeli Impreza, w tym WRX/STI, oraz Forester.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Forester sti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018