Wyszukiwałeś:

Forester

. Znaleziono 181 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Forester

Spróbuj też wyszukać: forester wymiary xc60 subaru diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 181 wszystkich):

Wszystko o samochodach Subaru Forester

Terenowy Subaru Forester, który swoją premierę rynkową miał w 1997 roku, należy do najpopularniejszych modeli marki Subaru na naszym rynku. Model ten w 2002 roku poddany został zmianom stylistycznym, a w 2005 Subaru Forester miał miejsce jego odświeżający facelifting.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Milionowy Forester

17 lutego z taśmy produkcyjnej zjechał milionowy egzemplarz modelu SubaruForester. Wynik ten został osiągnięty po dziewięciu latach i trzechmiesiącach od rozpoczęcia jego produkcji.

 

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Większy Subaru Forester

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Subaru przygotowało prezent dla swoichfanów - pierwsze zdjęcia i informacje nt. nowego Forestera, którypo premierze w Detroit na europejskim rynku pojawi się już wiosną.

 

Wątek na forum: Większy Subaru Forester

Ale kicha :| Dla mnie obecny Forester ma bardzo ładną, wyróżniającą się sylwetke a to nowe coś nie ma nic, co by przyciągnęło oko. Nie mówiąc już, że wygląda jak każdy inny SUV. ~Piotrek

 

Subaru Forester prawie STI

Subaru szykuje specjalną edycję modelu Forester wzorowaną na koncepcyjnejwersji Forestera S-Edition, która została zaprezentowana na targachmotoryzacyjnych w Australii. Nowa wersja nazwana tS dostępna będzie tylko wJaponii w limitowanej ilości 300 sztuk.

 

Korodujące wahacze w Subaru

Właściciele Foresterów oraz Imprez muszą się liczyć z możliwościąwystąpienia w swoich autach korozji wahacza przedniego. Właśnie rozpoczęłasię kampania serwisowa obejmująca swym zasięgiem te dwa modele japońskiejmarki.

 

Już wkrótce nowy Forester

13 listopada w Japonii zostanie zaprezentowany nowy Subaru Forester iwkrótce potem zadebiutuje na rynku. W Polsce na czwartą generację tegomodelu musimy poczekać do marca przyszłego roku.

 

Subaru Forester tS - najbardziej rasowy z gamy

Od dzisiaj Japończycy mogą kupić topową wersję Subaru Forestera - model STI tS. Sportowy crossover spod znaku plejad otrzymał kilka ciekawych usprawnień i bardziej dynamiczny styl.

 

Subaru Forester po delikatnych zmianach

Subaru przeprowadziło bardzo dyskretną modernizację swojego SUV-a. Foresternie zmienił wyglądu, jest za to autem bardziej komfortowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018