Wyszukiwałeś:

Formula X

1 X

. Znaleziono 255 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Formula 1

Spróbuj też wyszukać: toyota corolla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 255 wszystkich):

Formuła 1 na 19 torach

Sezon 2010 w Formule 1 będzie składał się z 19 eliminacji. W obecnym jestich 17. Po raz pierwszy w historii królowa motosportu targana ostatnimiczasy wielkimi aferami, zagości w Korei Południowej.

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Formuła 1 idzie na skróty

Bernie Ecclestone ma plan jak uatrakcyjnić wyścigi Formuły 1. Ecclestonechce, by na torach pojawiły się specjalne skróty, z którychbędzie można korzystać podczas wyścigów.

 

Zrozumieć Formułę 1

Wybiła godzina prawdy. Już dziś rozpoczyna się pierwszy weekend wyścigowychyba najbardziej emocjonującego sezonu w historii Formuły 1. Kto ma najlepszeauto? Kto zdobędzie tytuł mistrzowski? Jak wypadnie Robert Kubica? Pytań coniemiara, a odpowiedzi to na razie przypuszczenia. Pewny jest tylko regulamintegorocznych rozgrywek. O to zasady, którym muszą podporządkować sięnajszybsi kierowcy świata.

 

Formuła 1 w Nowym Jorku - sprawdzają czy jest możliwe

Marzenia Berniego Ecclestone'a o zorganizowaniu wyścigu Formuły 1 w znowojorskimi drapaczami chmur w tle znowu odrzyły. Jak donosi autosport.comburmistrzowie z miasta Weehawken w stanie New Jersey oraz zachodniej częściNowego Jorku sprawdzają możliwość realizacji tego projektu.

 

Formuła 1 o krok od wejścia na giełdę

Przedsiębiorstwo CVC Capitals sprzedało swoje udziały w Formule 1 za kwotę1.6 miliarda dolarów. Tym samym przybliżyło F1 do wejścia na giełdę.

 

Nurburgring bez Formuły 1 w 2013

W obecnej sytuacji finansowej tor Nurburgring nie może sobie pozwolić na organizację przyszłorocznego GP Niemiec Formuły 1. Takie jest oficjalne stanowisko właścicieli toru.

 

Volkswagen jednak zainteresowany Formułą 1?

Pojawiły się nowe plotki dotyczące wejścia koncernu z Wolfsburga do królowej motorsportu. Okazuje się jednak, że Niemcy chcą uczestniczyćw cyrku Berniego Ecclestone.

 

Marzenia Porsche o Formule 1

W 2011 roku producent aut z Zuffenhausen podjął decyzje o powrocie na Circuitde la Sarthe. Gdzieś w zakamarkach siedziby pojawiły się jednak głosy opróbie walki w Formule 1.

 

Mercedes-AMG GT jako safety car Formuły 1

Dla fanów Formuły 1 to znajomy widok: gdy na torze dojdzie do wypadkualbo warunki pogodowe nie są sprzyjające, Mercedes-AMG bezpiecznie przewodzikolumnie bolidów Formuły 1. Tak jest od 25 lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Formula 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021