Wyszukiwałeś:

Fortwo X

Cabrio X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fortwo Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Wszystko o samochodach Smart fortwo

Podobnie jak zwykły Smart Coupe, Smart Fortwo Cabrio jest następcą modelu City-Cabrio. Do sprzedaży Fortwo Cabrio wszedł także w tym samym roku, tj. w 2003 r. Od 2007 roku, po wystawie na targach w Genewie, dostępna jest w sprzedaży nowa generacja Smarta Fortwo z otwieranych dachem.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ekskluzywny Smart

Producent samochodów Smart ma zamiar zaoferować swoim klientom nową,limitowaną edycję modelu fortwo grandstyle. Pojazd ten będzie przeznaczonydla ludzi, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oraz eksponować swąindywidualność.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 
 

Mały smart z małymi zmianami

Od trzech lat w sprzedaży dostępna jest druga generacja smarta fortwo. Terazprzyszła pora na kurację odmładzającą, jednak zmiany, jakim poddany zostałten model, są naprawdę symboliczne.

 

Smart jak na Helloween

Cukierek albo psikus - chciałoby się powiedzieć patrząc na specjalnąedycję Smarta ForTwo o nazwie NightOrange. Samochód kolorystycznieprzypomina dynię na Halloween.

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Specjalna edycja Smarta ForTwo

Specjalna edycja Smart Fortwo pearlgrey wyróżnia się grafitowymlakierem, którykoresponduje ze szkieletem tridion w kolorze srebrnym,aluminiowymi obręczami oraz skórzanym wykończeniem kabiny.

 

Smart ForTwo ED: Koniec z tankowaniem

Kiedy w 1998 roku pierwszy Smart ForTwo wjechał na europejskie drogi był topierwszy etap do rewolucji w miejskich samochodach. Kilkanaście latpóźniej zadebiutował pierwszy, elektryczny Smart.

 

1.5 miliona smartów fortwo

Smart zapisuje kolejny rekord na kartach historii swojej marki. Z taśmymontażowej w Hambach, we Francji zjechał 1.5-milionowy smart fortwo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fortwo Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018