Wyszukiwałeś:

Fortwo X

cabriolet X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fortwo cabriolet

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Smart fortwo cabrio na początek

Wraz z nadejściem na rynek najnowszej generacji małego samochodu produkowanegoprzez koncern DaimlerChrysler, niemiecka firma tuningowa Brabus zamierzatradycyjnie przygotować specjalną i wzmocnioną wersję modelu ForTwo zeskładanym dachem.

 

Najpiękniejszym samochodem jest...

Renault Laguna Grandtour (kombi). Tak przynajmniej wynika z corocznego konkursu,którego rezultaty ogłoszone zostały podczas 23. już edycjiMiędzynarodowego Festiwalu Samochodowego (Festival Automobile International) wParyżu.

 

Smart jak na Helloween

Cukierek albo psikus - chciałoby się powiedzieć patrząc na specjalnąedycję Smarta ForTwo o nazwie NightOrange. Samochód kolorystycznieprzypomina dynię na Halloween.

 

Koncepcyjny Smart

To już pewne, że Smart pokaże w Genewie koncept odkrytego Fortwo.

 

Idzie lato - może kabrio?

Za oknami słoneczna pogoda, rozpoczął się sezon wakacyjny. TO najlepszy czasżeby pomyśleć nad samochodem z otwieranym dachem. Co prawda sezon z ładnąpogodą w naszym kraju trwa krótko, ale wiatr we włosach to uczuciektóre może przekonać nas do zakupu takiego samochodu. Zobaczmy zatem cooferują polscy importerzy.

 

1.5 miliona smartów fortwo

Smart zapisuje kolejny rekord na kartach historii swojej marki. Z taśmymontażowej w Hambach, we Francji zjechał 1.5-milionowy smart fortwo.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fortwo cabriolet".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018