Wyszukiwałeś:

Fortwo X

coupe X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fortwo coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wszystko o samochodach Smart fortwo

Podobnie jak zwykły Smart Coupe, Smart Fortwo Cabrio jest następcą modelu City-Cabrio. Do sprzedaży Fortwo Cabrio wszedł także w tym samym roku, tj. w 2003 r. Od 2007 roku, po wystawie na targach w Genewie, dostępna jest w sprzedaży nowa generacja Smarta Fortwo z otwieranych dachem.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Smart XXL

O czym mogą marzyć posiadacze mikro-aut takich jak Smart? O większymbagażniku? Firma Clever Parts postanowiła to marzenie urzeczywistnić i doswojej oferty wprowadza bagażniki, które znacznie przedłużają przestrzeńładunkową modelu Fortwo.

 

Ekskluzywny Smart

Producent samochodów Smart ma zamiar zaoferować swoim klientom nową,limitowaną edycję modelu fortwo grandstyle. Pojazd ten będzie przeznaczonydla ludzi, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oraz eksponować swąindywidualność.

 

Limitowany smart na początek

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku nowej generacjimodelu smart fortwo, pojawi się także specjalna seria "edition limitedone", którą można podziwiać już na wystawie samochodowej w Bolonii.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 

Klasa S i Fortwo do naprawy!

Dwa modele koncernu DaimlerChrysler - duży Mercedes klasa S oraz mały SmartFortwo - z powodu możliwości wystąpienia awarii zostały objęte kampaniąserwisową.

 

Pomarańczowy Smart Fortwo

Smart przygotował przez te wszystkie lata mnóstwo specjalnychlimitowanych wersji swojego małego auta, do których właśnie doszłazupełnie nowa.

 

Smart jak na Helloween

Cukierek albo psikus - chciałoby się powiedzieć patrząc na specjalnąedycję Smarta ForTwo o nazwie NightOrange. Samochód kolorystycznieprzypomina dynię na Halloween.

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Specjalna edycja Smarta ForTwo

Specjalna edycja Smart Fortwo pearlgrey wyróżnia się grafitowymlakierem, którykoresponduje ze szkieletem tridion w kolorze srebrnym,aluminiowymi obręczami oraz skórzanym wykończeniem kabiny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fortwo coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019