Wyszukiwałeś:

Forum X

Transportu X

Drogowego X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Forum Transportu Drogowego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Rząd za podwyżką OC

PODPOWIEM PANOM DLACZEGO TYLKO KIEROWCY MAJA PLACIC ZA WRIATOW DROGOWYCH ?A MOZE BY TAK JESZCZE WPROWADZIC JAKAS PODATEK OD PORUSZANIEM SIE WINDA W BLOKU ALBO SCHODAMI RUCHOMYMI W MARKECIE? A CO NIECH SOBIE WSZYSCY POCIERPIA ZA WARIATA DROGOWEGO AAAA JESZCZE ZAPOMNIALEM O ROWERKACH TRZY KOL...

 

Przewoźnicy zawieszają ogólnopolski protest

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce mediuje zrządem. Zapowiadany na środę protest został zawieszony do 10 lipca.

 

Forum Transportu Drogowego zaakceptowało projekt ustawy antykryzysowej

W dniu wczorajszym, tj. 13 lipca, przedstawiciele przewoźnikówdrogowych, skupieni w Forum Transportu Drogowego zaakceptowali projekt ustawyantykryzysowej. Ustawa ta stanowi realizację pierwszej części porozumienia,zawartego drugiego czerwca między przewoźnikami, Ministerstwem Infrastrukturyoraz Sejmową Komisją Infrastruktury. Przewodniczący Komisji InfrastrukturyStanisław Żmijan, podczas posiedzenia FTD zobowiązał się, że dokument tenwpłynie do Sejmu jako projekt poselski.

 

Pakiet antykryzysowy dla transportu w Sejmie

Pierwsze postulaty i ustalenia z pakietu antykryzysowego dla transportuznalazły się nareszcie w Sejmie. Porozumienie między Forum TransportuDrogowego, zrzeszającego organizacje przewoźników oraz MinisterstwemTransportu zostało podpisane jeszcze w czerwcu. Zgodnie z nim przewoźnicy,którzy ze względu na kryzys wycofali pojazdy z ruchu, będą m.in. moglinie płacić składek ubezpieczenia OC.

 

Sejm zatwierdził ustawę antykryzysową dla transportu

Sejm przyjął ustawę o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianieinnych ustaw, powszechnie zwaną ustawą antykryzysową dla transportu. Stanowito uwieńczenie kilkumiesięcznych starań przewoźników o taka zmianęprzepisów, która umożliwiłaby łagodniejsze przejście polskiegotransportu drogowego przez kryzys gospodarczy.

 

Pieniądze z UE na system zarządzania ruchem dla Legnicy

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej wysoko oceniłoprojekt pn. „Budowa zintegrowanego systemu zarządzania ruchem itransportem publicznym w mieście Legnicy”. Centrum UnijnychProjektów Transportowych poinformowało, że umowa w sprawiedofinansowania inwestycji może być podpisana jeszcze w tym roku.

 

Polsko-niemiecki spór o płacę minimalną dla przewoźników

Czy polscy przewoźnicy, wykonujący przewozy międzynarodowe po terytoriumNiemiec, będą musieli dostosować się do nowych przepisów o płacyminimalnej u naszych zachodnich sąsiadów? Gdyby tak się stało, ichsytuacja finansowa mocno by się pogorszyła. Za polskimi firmami ma sięstawić polski rząd.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Forum Transportu Drogowego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019